30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

bende almıyorum aslı, gerçi alışveriş için pek zaman yaratamıyorum, int.daha kolay ama kumaşa dokunmam lazım. bence kıyafeti gösteren kumaştır. beden ölçüleri, yakası çok açık eteği çok uzun olmamalı. ben minyon olduğum için pek standarda uymuyor. hele hamileyken hiç :KK43:

ama züccaciye, temizlik amway ev tekstili bebek tekstil ürünleri alıyorum.
Amway in birkaç ürününü kullanıyorum bu arada kızlar. çok memnunum. hafif kokulu ve temizliği güzel.
özellikle diş macunu ve fırçalarını tavsiye ederim.

günaydın bu arada :KK25:

Kıyafet ayakkabı ben de almam internetten, alışverişe çıkıp yürümek, kıyafetleri denemek stres attırıyor bir de...
Züccaciye, temizlik, ev tekstili, bebek tekstil ürünleri hala ilgi alanıma girmiyor zaten:KK14::KK48:

Kızlar o kadar mutsuz o kadar umutsuzum ki niye yaşıyorum ki diyorum biran önce şu yaşamam geçirmem gereken günler bitse de ölsem diyorum niye yaşıyorum ki ne amacım ve ne de bir gelecek planım çok çok kötüyüm kızlar

Kızlar o kadar mutsuz o kadar umutsuzum ki niye yaşıyorum ki diyorum biran önce şu yaşamam geçirmem gereken günler bitse de ölsem diyorum niye yaşıyorum ki ne amacım ve ne de bir gelecek planım çok çok kötüyüm kızlar

neden böyle hissediyorsun? buraya yazarsan yardımcı olalım?

Uzun süredir sayfaya bakmıyorum...

Günler geçiyor kızlar... Havalar soğudu... Kar yağıcak yakında ne güzel...

Bu gün gönlünüzden güzel şeyler geçirin Allah kabul etsin inşallah..

asli asli petunya_love petunya_love AngelHeart AngelHeart K KenyaliZehra minerva1988 minerva1988 reddmars reddmars .... turkuaz turkuaz

herkes nasıl ...

Petunya senin bebek kaç aylık oldu :) 5 bitti sanırım öyle hatırlıyorum...

Minerva... Redd... Okul sınavlar ne alemde...

Aslii senin işler hayat nasıl...

Mektup gibi oldu...

Ben kendime daldım sayfaya bakamıyorum... Hayat rutin gidince yazacak bir şeyim yok gibi geliyor. :)
Prenses :KK68:

Turkuaz:KK52:seni hiç göremiyorum.. gerçi bende yokum...

Angel.. senin oğlan da halen yaramaz mı :):KK39:

aynen öyle oluyor, filozof. geçen yaz bikaç parça bşy aldım hemde marka diye. sevmedim. evde giyiyorum.

oğluş iyi ya hareketi yok bugün, uyuyor sanırım. 3 aydan geriye saymaya başladık. zaman çabuk ilerliyor bu ara o_O

senin yaznın altında yaıyormuş :KK70: bende gün sayıyorum :KK70::KK70:

X