30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Aslında hepsi bahane bence aslıcım elbette maddi durum ve iş yogunluğu bazı şeyleri etkiler ama dilenirse gezilebiliyor kendimden biliyorum memleketteyken böyle değildi...

Biraz geç oldu ama nese hosbuldum☺
Canım insanlar girmemiş.
Takılma böyle şeylere :)
Hoş şaka olduğunu yazmışsın.
İyi akşamlar arkadaşlar topiğe bir 30 + vatandaş daha katıldı:))
Hoş geldin. Kendinden bahseder misin?
kitap okuma konusuna beni de eklesenee prenses
Ekleyeyim CEREN
Bende istiyorum
Kitap okumaya yani ☺
Seni de eklerim Mine

Ben maalesef hukuktan kaldım şaka gibi ama gerçek :) vergiyi atlattım çok şükür.

Hoşbulduk :) geç oldu kusura bakma kabalığım için :)

Rabbim daim etsin.. gerçekten kısmet bu işler kısmette varsa çok alakasızken tanıdıklar çıkıp oluveiyor .. Rabbim her daim huzurlu mutlu umutlu olmayı nasip etsin..

Aslında hepsi bahane bence aslıcım elbette maddi durum ve iş yogunluğu bazı şeyleri etkiler ama dilenirse gezilebiliyor kendimden biliyorum memleketteyken böyle değildi...

Her şey zamanında güzel, belli yaştan sonra o gençlikteki istek heyecan enerji kalmıyor, hele ki tek başınaysan... Alışverişi severim normalde mesela, son zamanlarda o bile zevk vermemeye, boş gelmeye başladı. Evim evim güzel evim modundayım:)

merhaba kızlar boyle olmaz sizin kesin ve kesinlikle eglenecek bişey bulmanız lazım
hareketlenin braz))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…