30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Sanırım sen gelecekte olmak istediğin yere şimdiden teşrif ettin :) İnan 27'me kadar evlilik aklımdan geçmedi nerdeyse. 27'de baktım ki yaşıtlar bitmiş, küçükler bile evlenmiş :) Eee o zaman dank etti :) 5 yıldır tetikteyim :KK53:
Gelecekte olmak istediğin yer? Derken anlamadım

Sanırım sen gelecekte olmak istediğin yere şimdiden teşrif ettin :) İnan 27'me kadar evlilik aklımdan geçmedi nerdeyse. 27'de baktım ki yaşıtlar bitmiş, küçükler bile evlenmiş :) Eee o zaman dank etti :) 5 yıldır tetikteyim :KK53:
Hep öyle PERİM,
Evlilik bir amaç olmadı bizler için; belki de o yüzden şu anda bu konu başlığı altındayız.
Yani 30+ bekarız. :KK33:
Burcun Aslan olabilir mi @Filozof_Prenses :)
Aslan'dan iki burç sonra benim burcum. :oops:

hoşgeldiniz delim_perim delim_perim , memnun olduk :) bende bu topiğin daimi üyelerindenim. muhasebe elemanıyım.
işimi seviyorum . en güzeli insanlarla değil rakamlarla uğraşıyosun :)ama staj başlatmadım. senin hayırlı olsun inş. ruhsatını alırsın. maddi manevi yorucu bir süreç.

hangi dersin kaldı? vergi filan mı? ben finans tarafına daha yatkınım. finansal muhasebeyi daha çok severim.

X