30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Kızlar varmı güzel haberleri olanlar,başlangıçlar aşklar meskler
Henüz yok derya :/
Keşke olsa.. Ben sanki birini beğeniyorum gibi.. Ama henüz tanışmadım.. Bekar mı değil mi onu bile bilmiyorum.. Şans dileyin
canım hakkınızda hayırlısı olsun.
Kafanı bizim yanımızda dinle gitme bir yere :))
ay deme öyle ya ben kıyamam ki kimseye , gidemem böyle yaparsanız. :KK61:
Sağol canım.. Hayırlısı inşallah.. Unutmuş gibiyim Nasıl oluyordu tanışma konuşma?? Zor işler ya.. Birden gelse biri direk nikah kıysak kimseyle uğraşamam gibi hissediyorum:)
Tatlı insan aynen ben de senin gibi düşünüyorum :))) Bu işler nasıl oluyordu?
Rabbim bu saatten sonra evleneceğimiz insan kimse onu çıkarsın karşımıza inşallah :KK200:

Ama ASLI da haklı, seversen akışında gider her şey. Kalbinin sesini dinlersin. :KK66:

Henüz yok derya :/

canım hakkınızda hayırlısı olsun.

ay deme öyle ya ben kıyamam ki kimseye , gidemem böyle yaparsanız. :KK61:
Tatlı insan aynen ben de senin gibi düşünüyorum :))) Bu işler nasıl oluyordu?
Rabbim bu saatten sonra evleneceğimiz insan kimse onu çıkarsın karşımıza inşallah :KK200:

Ama ASLI da haklı, seversen akışında gider her şey. Kalbinin sesini dinlersin. :KK66:

Çok güzel bir dilek filo çok amin :) inşallah evleneceğimiz insan çıksın hepimizin karşısına hayırlısıyla bir an önce :KK36:

Hoşgeldin filo, bu saatte uğramazdın, gitmeden son gelmelerin mi :KK43:

Hayırlı cumalar Aslı...

Keşke olsa.. Ben sanki birini beğeniyorum gibi.. Ama henüz tanışmadım.. Bekar mı değil mi onu bile bilmiyorum.. Şans dileyin

Çok güzel haber. İnşallah gönlünden geçirdiğin şeyler bir an önce olur.

Sağol canım.. Hayırlısı inşallah.. Unutmuş gibiyim Nasıl oluyordu tanışma konuşma?? Zor işler ya.. Birden gelse biri direk nikah kıysak kimseyle uğraşamam gibi hissediyorum:)

Öyle dersen sürünürsün.
Olup, olmaması ihtimal. Unutma olumlu düşün ama polyana olma :KK70:
H

Hacılar mi hocalar mı gitsek bacilar :)
Yookkk en hacı, ne bacı...

ben şu an uyumak istiyorum :KK70: güzel bir ev, kullanışlı şık bir araba. Çok iyi banka hesabı istiyorum. Ey ruh eşim sen hangi sırada geleceksen gel. :KK70:

Çok güzel bir dilek filo çok amin :) inşallah evleneceğimiz insan çıksın hepimizin karşısına hayırlısıyla bir an önce :KK36:

hayırlı cumalar.jpg
Göz ağlarsa halk teselli eder.
Kalp ağlarsa Râb teselli eder...
Hayırlı cumalar...

X