30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

arada girip konuya bakıyorum Aslı, muhabbet varsa giriyorum araya. Sen nasılsın? nasıl geçiyor.

ben dün aşı oldum tetanos, kolum ağrıdı akşam dinlendim. arada kontrollerim var. oğlumuzu bekliyoruz, d

daha ne olsun :KK48:

İyiyim petu, işler yoğun, uğraşıyorum.
Ankarada da şu sıra çok ölümlü kaza, patlama gibi olaylar oluyor. Canım sıkıldı.

Sağolun kızlar çok tatlısınız. Yapıcam söylediklerinizi :KK200::KK200:
Çoklu alıntı yapmayı beceremiyorum kusura bakmayın. Bu arada bahsettiğim kişiyle tanıştım. Tanışınca çok mutlu olurum sandım ama hiç de mutlu hissetmiyorum kendimi.. O çok hevesli yeni bir ilişkiye ama ben tanışınca hevesimi kaybettim gibi.. Eğer onunla beraber bir yola çıkmaya kalksam aşmamız gereken çok engel var.
Benim için evlilik için doğru insan o değil belki de..
Neyse hayırlısı olsun inşallah...

Son düzenleme:
Sağolun kızlar çok tatlısınız. Yapıcam söylediklerinizi :KK200::KK200:
Çoklu alıntı yapmayı beceremiyorum kusura bakmayın. Bu arada bahsettiğim kişiyle tanıştım. Tanışınca çok mutlu olurum sandım ama hiç de mutlu hissetmiyorum kendimi.. O çok hevesli yeni bir ilişkiye ama ben tanışınca hevesimi kaybettim gibi.. Eğer onunla beraber bir yola çıkmaya kalksam aşmamız gereken çok engel var.
Benim için evlilik için doğru insan o değil belki de..
Neyse hayırlısı olsun inşallah...

Nasıl engeller var mesela, mantığına aykırıysa, ailen karşı çıkacaksa, içine de sinmediyse gerek yok görüşmene bence. Aşılır durumlar varsa, biraz daha tanımaya devam edebilirsin bence, çok da umut vermeden...

Nasıl engeller var mesela, mantığına aykırıysa, ailen karşı çıkacaksa, içine de sinmediyse gerek yok görüşmene bence. Aşılır durumlar varsa, biraz daha tanımaya devam edebilirsin bence, çok da umut vermeden...

İçime sinmedi çünkü onu önceden tanıyanlar var çevremde.. Tanıştığımızı duyunca bana onunla ilgili benim bilmediğim şeyler söylediler. Kafam karıştı. "Xxxx evlilik adamı değil, çok çapkın yanında bir gördüğümüzü bir daha görmüyoruz vs vs"
Ben çok kıskancım ilişkilerde. "Adam manastıra mı kapatsaydı kendini?" Demeyin ama ben bu kadar "kırığı" olan bir erkekle huzur bulamam. Benim gözüm yanımdakinden başkasını görmez bile. Bunca yıl bekledikten sonra istediğim güveni şefkati huzuru bulamayacaksam anlamı yok görüşmemin.. Dünden beri kafamda tartıp duruyorum. Yazmak iyi geldi. Teşekkür ederim iyi ki varsınız kızlarrr

İçime sinmedi çünkü onu önceden tanıyanlar var çevremde.. Tanıştığımızı duyunca bana onunla ilgili benim bilmediğim şeyler söylediler. Kafam karıştı. "Xxxx evlilik adamı değil, çok çapkın yanında bir gördüğümüzü bir daha görmüyoruz vs vs"
Ben çok kıskancım ilişkilerde. "Adam manastıra mı kapatsaydı kendini?" Demeyin ama ben bu kadar "kırığı" olan bir erkekle huzur bulamam. Benim gözüm yanımdakinden başkasını görmez bile. Bunca yıl bekledikten sonra istediğim güveni şefkati huzuru bulamayacaksam anlamı yok görüşmemin.. Dünden beri kafamda tartıp duruyorum. Yazmak iyi geldi. Teşekkür ederim iyi ki varsınız kızlarrr

Çapkınsa öyle de gider, hiç bulaşma, sana da hemen sırnaşmış zaten. Beklediğine değecek birine şans ver, ona değil...

Hayırlısı olsun cnm.Belli yaştan sonra macera olmuyor aşkta. SEN herseyin iyisini bilirsin

Tesk.lrr şekerler.sinemaya gitmeyi seviyorum çok para değil hem.Keşke çok param olsa Aslı. Korku flim gelirse gidiyorum birde arada böyle hoş gülümseme bırakan filmler güzel oluyor
Sinemaya ne zamandır gitmiyorum, tiyatroya göre pahalı olduğunu biliyorum. Korku filminden korkuyorum ben:) ödüllü filmleri de sonra evde internetten izliyorum.

X