30 haftalık hamıle olanlar buyrun sohbet edelım....

bursa12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2014
7
0
30 haftalık hamıle bayanlar buyrun sohbete edelim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mrb artik 31 hafta olduk diyebiliriz sanirm zaman gecmiooo hemen ciksin istiyorum artk bir yandanda yavastan korkmaya basladim ...senn nasil gidiyor kac jafta oldunuz bebisle?

Mrb artik 31 hafta olduk diyebiliriz sanirm zaman gecmiooo hemen ciksin istiyorum artk bir yandanda yavastan korkmaya basladim ...senn nasil gidiyor kac jafta oldunuz bebisle?

Benimde 31.hafta bitiyor ve dogum korkusu bndede basladi bu ara bebis nefesimi kesiyo ve bu sicaklarda tansiyonum dusuyo o kadar yoksa gebeligim gayet iyi geciyo ins.dogumumuzda kolay olur kac kilo aldin

Benimde 31.hafta bitiyor ve dogum korkusu bndede basladi bu ara bebis nefesimi kesiyo ve bu sicaklarda tansiyonum dusuyo o kadar yoksa gebeligim gayet iyi geciyo ins.dogumumuzda kolay olur kac kilo aldin
Evet ya sabhlri resmn tansynm yerlerde geziyorummm aksamlari kendimde oluyorumm.. kaburgalarim kirilck gb oluyor. Bn tam 10 kilo aldim ama bu 1 haftadr hic istahim yok sicklardan sen kac haftaliksin tam olarak ? Kac kilo aldn bide bebisn cnsyti ne ?:))

31 yarin biticek iste bnde 11 kilo almisim dun tartildim simdilik pek bir sikintim yok yemem icmem gayet iyi sirtim agriyo bazen oda normalmis ee son aylardayiz olsun o kadar..bnm bebis erkek sennki ne..bu arada dogum hazirligini yaptinmi bn daha besik fln almadim hic cok rahat davraniyorum galiba:)))

Ya inanir misin belki havalardan belki daha erken diye dusundugumden daha hcbr hazrliga baslamadim sadece dogum cantasi hazrladim nolur nolmaz diye okadar :) iki hastane cikisi koydum icine okde bez bile yok icinde guya canta hazrladm benim oglusum olucak insallah. 31 yarin bitiosa ozmn sen 30 +6 gunluksun benm gb ole mi?:)) pufss hadi hayrlisi bakalimm.. valla bide besikten cok benle yatrcagm icin cok besik heyecanm yok okdr ay bekledimm yatakta birakmam oglusumu :)

Iyi sevindim bir ben deilmisim hazirliksiz olan kararsizligimdan ne alicagima ne yapacagima karar veremiyorum dogum cantami bile almadim:)bnm 31+5 gunluk ultrasonda her seferinde degisiyo grci..bn besik alicam ama birakmam bir yatakta kndime yaparim beraber yatariz:)) Allah sagsaglim kucagimiza almayi nasip etsin ins sorunsuz biterrr...

Insallah sag saglim gelsinlerde yatak en son dusuncegmz sey olur. Dogum cantasi almadim ben evde kucuk br cantaya hazrldm annmler hediye hastane cksi alms onu koydum yikayip birde ablam bir kac yeni dogan kiyageti almsti onlari koydum okdr brde ped aldim koydum.. oyle duruo smdilik.. ya bazilsrinn 40 hafta suruomus insallah okdr surmez ya.. 15 nde doktor knstrolmz var bakalim ne dicek

Ya almak lazim aslinda bnm hastane cikisi zibin takmlari battaniyesi fln varda bezi islak mendil biberon fln almadim daha ne bilim bebek bu ne zaman cikcagi belli olmaz:)annelerimiz sagolsun wala bnmde hep annm aldi kvden gormedim daha birsey..bna eylul basi diyodu dogum icin ama kirk hafta sursun istemem bnde..bn artik kontrole ramazandan sonra giderim

Bnmde eylul basi 40 haftam doluyor.. okdr surmese iyi olur :) gerci ablam 35 haftada dgrmustu super olmistuu:))

Bnmde eylul basi 40 haftam doluyor.. okdr surmese iyi olur :) gerci ablam 35 haftada dgrmustu super olmistuu:))
Normal olursa ayni zamanlar dogum yapicaz demek hadi bakalm ins hersey guzel olur bizim icin..kac ay bile cabucak gecti kaldi bir bucuk ay fln birsey :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…