3. Çocuğa hamile olanlar sohbet edelim mi?

Başıma bir şey gelmeyecekse şöyle demek istiyorum
Oğlan olsa da olmasa da umrumda değildi oğlum oldu
2 kız anneleri kendilerini oğlan çocuğu doğurmak zorunda hissediyor o hisle olmuyor ya da 41-42 de rahatını bozup doğuranlar gördüm Sırf oğlan istediği için
Yani kasmayın bence sağlıklı olsun yeterli başka ne isteriz ki

Ay ne güzel çok sevindim adınıza. Benim de 2 oğlum var üçüncüye hamile kalmıştım ama düşükle sonuçlandı. Tekrar deneme konusunda çok kararsızım, nasıl bişey acaba üç çocuk anne babası olmak ☺️ Bir yanım çok isterken bir yanım da endişeli, yani çok kararsızım.

Ay ne güzel çok sevindim adınıza. Benim de 2 oğlum var üçüncüye hamile kalmıştım ama düşükle sonuçlandı. Tekrar deneme konusunda çok kararsızım, nasıl bişey acaba üç çocuk anne babası olmak ☺️ Bir yanım çok isterken bir yanım da endişeli, yani çok kararsızım.
Allah oğluşlarınızı bağışlasın 3. Olacaksa da önce sağlıklı hayırlı sonra bir kız olur inşallah 🙏
Başınız sağ olsun Allah hayırlı zamanda nasip etsin

Diğerleri kaç yaşında? 3 çocuk bizi bir sarstı ama zaman geçtikçe her şey düzene oturuyor şükürler olsun ☺️

Allah oğluşlarınızı bağışlasın 3. Olacaksa da önce sağlıklı hayırlı sonra bir kız olur inşallah 🙏
Başınız sağ olsun Allah hayırlı zamanda nasip etsin

Diğerleri kaç yaşında? 3 çocuk bizi bir sarstı ama zaman geçtikçe her şey düzene oturuyor şükürler olsun ☺️
Ogullarim 6 buçuk ve 3 buçuk yaslarindalar. Olacaksa kesinlikle öncelikle sağlıklı ve hayırlı olsun, gönlümden geçer ama kız olsun demeye bile dilim varmaz benim. Yani oğlan da olsa bende kalabalık aile özlemi var, maddi açıdan iyi sayılırız çok şükür, yani cocuklarimizin eğitimini gelişimini sağlayabilecek gücümüz var, sakin ve sabırlı bi insanım ama yaşım 36 ve bir yanım çok isterken bir yanım endişeli işte.

Aaa sohbet yeri tam benlik bende üçüncüye gebeyim 🙈🙈🙈

Ogullarim 6 buçuk ve 3 buçuk yaslarindalar. Olacaksa kesinlikle öncelikle sağlıklı ve hayırlı olsun, gönlümden geçer ama kız olsun demeye bile dilim varmaz benim. Yani oğlan da olsa bende kalabalık aile özlemi var, maddi açıdan iyi sayılırız çok şükür, yani cocuklarimizin eğitimini gelişimini sağlayabilecek gücümüz var, sakin ve sabırlı bi insanım ama yaşım 36 ve bir yanım çok isterken bir yanım endişeli işte.
Maddi manevi hazırsanız olur inşallah 🙏

Cinsiyet konusu da hayırlısı olsun

Benim çocuklar da aynı yaşta

Başıma bir şey gelmeyecekse şöyle demek istiyorum
Oğlan olsa da olmasa da umrumda değildi oğlum oldu
2 kız anneleri kendilerini oğlan çocuğu doğurmak zorunda hissediyor o hisle olmuyor ya da 41-42 de rahatını bozup doğuranlar gördüm Sırf oğlan istediği için
Yani kasmayın bence sağlıklı olsun yeterli başka ne isteriz ki
Ya zorunluluk değilde yani oğlum da olsun isterdim bu hayatta ama kızlarımla da hayat çok güzel ve daha da güzel olacak inanıyorum şuan küçük kızım 3 yaşında yeni yeni rahatlamaya başlıyorum 3. Yü istemiyorum ama ilerde istemekten korkuyorum hele 40 ından sonra doğurmaktan korkuyorum bende burda mahallede öyle bi kadın var ve 3. De kız oldu😏

Ben de her ne yapıyorsun diye sorana çocuklarla delirmeceler diyorum 😅

Benim minik de 10 aylık 🥰
Bi bakiyosun yemek yapiyorum cocuklar girmis bir birine elimde kaşikla koşuyorum 😂neyi nereye koyacagimi unutuyorum hep ari gibi kosuyorum saga sola 😂 delirmek ne kelime 😂

X