3. Çocuğa hamile olanlar sohbet edelim mi?

Benim kızlar 10 yaş 7 yaş ve 2 aylıklar 3.süprizdi başa gelen çekiliyor ama isteyerek asla yapmazdım çok seviliyor çok tatlı geliyor ama yeni baştan bebek bakmak bana zor geldi açıkçası ilerisini de düşünüyorum ayaklanacak karıştıracak vs bütün özgürlüğüm gitti çocuklar çok seviyorlar kardeşlerini yardım da ediyorlar ama bütün günüm onunla geçiyor şuan ayağımda sallarken yazıyorum 35 yaşıma dair planım artık kendimle ilgilenmek özgürce gezmekti ama wc ye bile gidemediğim oluyor halime baktıkça üzülüyorum...

Benim kızlar 10 yaş 7 yaş ve 2 aylıklar 3.süprizdi başa gelen çekiliyor ama isteyerek asla yapmazdım çok seviliyor çok tatlı geliyor ama yeni baştan bebek bakmak bana zor geldi açıkçası ilerisini de düşünüyorum ayaklanacak karıştıracak vs bütün özgürlüğüm gitti çocuklar çok seviyorlar kardeşlerini yardım da ediyorlar ama bütün günüm onunla geçiyor şuan ayağımda sallarken yazıyorum 35 yaşıma dair planım artık kendimle ilgilenmek özgürce gezmekti ama wc ye bile gidemediğim oluyor halime baktıkça üzülüyorum...
Biz senle aynıyız ya 😅 benim diğerleri de küçük bi de biliyorsun 🙈 neyse en az 3 yıl sonra bir nebze rahatlarız 🤭

Valla ben çalıştığım için sürekli bebekle olamayacağım o açıdan çok yormaz mi beni acebaaaa aslında cevabını bildigim sorular soruyorum farkındayım 😂

Valla ben çalıştığım için sürekli bebekle olamayacağım o açıdan çok yormaz mi beni acebaaaa aslında cevabını bildigim sorular soruyorum farkındayım 😂
Ben de çalışıyorum 😅 daha izindeyim ama 2 ay sonra başlayacağım inşallah. Ben çalışmayı nefes aldığım alan olarak gördüğüm için sabırsızlıkla başlamayı bekliyorum 🤭

HAnımlar nedir durumlarınız nasılmış 3 çocuklu olmak :) benim de 9 ve 6 yaslarında iki oglum var bir kız bebek istiyorum Allahtan . 35 yaşındayım. Korkularım da var rahatlığa alıştık tabii... Orda hava nasıl biraz içimi rahatlatın yahu :KK70:
Merhaba benimde oğlum 15 kızım 9 buçuk yasında Üçüncü de yeni 6 aylık oldu.rahata acayıp alışmışım çokmzorladı beni huysuz bi bebek olmamasına rağmen yaşım 38.Hayırlısı bakalım 6 ay öyle böyle geçti.buda gecer...🙄😂

Merhaba benimde oğlum 15 kızım 9 buçuk yasında Üçüncü de yeni 6 aylık oldu.rahata acayıp alışmışım çokmzorladı beni huysuz bi bebek olmamasına rağmen yaşım 38.Hayırlısı bakalım 6 ay öyle böyle geçti.buda gecer...🙄😂
En zor kısımlar geçmiş bence gerisi daha kolay 🤭

3. Çocuğa hamile olanlar, nasılsınız? Psikolojik olarak hazır mısınız gelmekte olana 🙈 ? Duygu ve düşüncelerimizi paylaşıp rahatlarız belki diye düşündüm ☺️
Ay konuyu ilk defa görüyorum yeni bir konu sandım oha yine mi dedim.ajajshshs

Kızın ne kadarlık oldu?🐥

3 sana yeter Allah isteyenlere versin.ajajajaja

Yaaa daha minicikmiş amaa😍😍😍 ben de 1.5 yaşına gelmiştir diyordum🤣🤣
Kesinlikle canım Allah olmayana isteyene versin, benimkilere sağlıklı mutlu uzun ömürler nasip etsin 🙏🥰
senin nasıl gidiyor ?

X