Tuvalet Eğitimi 30 aylık erkek çocuk tuvalet egitimi

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
Ikimizin de ayni zamana denk geldi bizimkide bugün kesin yapacak ama nereye ama nasıl ama da ama işte.
Hadi ikimizde güzel şeyler anlatalım inşallah.
Ay inşallah bziim bugün 4. Günümüz bence iyi gdiiyoruz ama ben haftaya yatağında gece bezi çıkaracak su haftayı bı atlatalimda bence yavaştan onlard anliyo olayi

Ay inşallah bziim bugün 4. Günümüz bence iyi gdiiyoruz ama ben haftaya yatağında gece bezi çıkaracak su haftayı bı atlatalimda bence yavaştan onlard anliyo olayi
Bencede bir hafta sonra hadi gece bezleri de çıksın.
Seninki de cok mutlu oluyor mu çişini tuvalete yapınca

Ikimizin de ayni zamana denk geldi bizimkide bugün kesin yapacak ama nereye ama nasıl ama da ama işte.
Hadi ikimizde güzel şeyler anlatalım inşallah.
Ay inşallah bziim bugün 4. Günümüz bence iyi gdiiyoruz ama ben haftaya yatağında gece bezi çıkaracak su haftayı bı atlatalimda bence yavaştan onlard analiyo

Biz daha yol alamadık pek, hiç tuvalete veya banyoya yapmadı.Sabah 1 kere parkeye yaptı, gerisinde hep altına yaptı, dua edin bizim içinde. Sizin adınıza sevindim

Biz daha yol alamadık pek, hiç tuvalete veya banyoya yapmadı.Sabah 1 kere parkeye yaptı, gerisinde hep altına yaptı, dua edin bizim içinde. Sizin adınıza sevindim
Acaba hazirmi değil konusuyormuydu. Ya şöyle yapsanız hani ödül vericem yada sevinin el çırpın . Oda mutlu olsun . Acaba doğru zmanimi takip edemiyorsun mesela yarım saatte bir alıp götür tuvalete onunla beraber cisss cisss deyin biz öyle başladık. Çise başlasa geriside gelir yavastan

Bugün düne göre daha iyiydik.
Su an için 2 tane problem kaldi.
1 tanesi uyanır uyanmaz tuvalete gidemeden kiyafetine çiş yapıyor.

2. Si kaka ne zaman yapacak?
Dunden beri hiç kaka yapmadı. Tuvalete de hic yapmadı.
Ilk izlenim çok önemli.
Yarın ola hayrola

Canım saat geç oldu ama ben kahve içmiştim bulaşık falan vardı yıkadım anca geçtim yatağıma şuan oğlum bezli demin çise kaldırdım bezine yine çişini yapmamış maşallah ama uykulu yapmadı cisinide kuzucum miziklandiya gece işini nasıl yapicaz diyelim ki açtık bezleri. Sende taktın mi ??
Yani kaka olayinda bu aksama.kadar yapmadı ben yatıyordum koltukta arkam dönüktü yanıma geldi ki altına yapmış o kadar gözüm üstündeydi akşama kadar bence onlarda anladı ve strese girdiler nasıl asicaz bilemiyorum. Gece çiş olayida zor olacak uykudan gözünü acamiyo tosbigim

Benimki uyuyalı 2 saat oldu gidip bakayım bez falan yok
Gidip takayım nolur nolmaz

Artik bende uyurum epey geç oldu başım zonk zonk

Bugün bizim için milat.
Sabah bezi kuru uyandi bu demek oluyor ki artık bezsizligi kabul etmeye başladı.
Tutma kaslari devreye girdi

Biraz once yanına gittim bezini caktirmadan çıkarayım uyurken, gece bez taktığımı anlamasın dedim .
Ama yakalandım uyandi hemen.
Neyse bezi çıkardım.
Çişin gelirse söyle oğlum yatagimiza yapmayalım pis olur buralar yoksa dedim.
Tamam dedi.
Sonra 5 dakika yatak keyfinden sonra anne cisim geldi dedi.
Nasil sevindim
Hemen gittik tuvalete yaptı çişini.
4. Gün den güzel bir başlangıç.
Bugün kaka da hallolur inşallah daha onu göremedik

Günaydın çok sevindim bizim bezimiz ıslaktı ama olsun yılmak yok. Seninkisi konuştuğu için daha iyi ifade eder kendisini tabi

Günaydın çok sevindim bizim bezimiz ıslaktı ama olsun yılmak yok. Seninkisi konuştuğu için daha iyi ifade eder kendisini tabi
Ama düşünceleri aynıdır emin ol kuzu.
Bakalım bugün nasıl geçecek.
Bezi çıkardın de mi ?
Bugün biraz parka indiricem Bakalım dışarıda yine altına kaçıracak mi söyleyecek mi ?
Eger söylerse bu da güzel bir ilerleme olmuş olur yanima pet şişe alayım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…