Tuvalet Eğitimi 30 aylık erkek çocuk tuvalet egitimi

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.
Olacakta nasıl olacak stres yapiyroum bende ya söylese biraz anlatabilse ama olduğu yere yapiverdi hemen.
Ablamin oğlu 3 buçuk yaşında. Hala konusamiyor.
Tuvaletini 33 aylıkken öğrendi.
Nasil söylüyor geldiğini diyorum.
Eğ ag diyormuş ya da işaret diliyle anlatiyormus.
Kakasi gelince de poposunu gösteriyormuş ıhh diyormuş.

Olacakta nasıl olacak stres yapiyroum bende ya söylese biraz anlatabilse ama olduğu yere yapiverdi hemen.
Dün 6 defa evin içine parke, tv onu,
Kapı arası banyo onu yaptı da yaptı yani .
Ben de elimde bir kova su deterjan iyi spor yaptım.
Silip silip kuruladim .

Ama bugün 2 defa yaptı parkeye aksama daha cok var.
Bakalım bugün kac kere yapacak?
Yazicam hepsini ileride gelinime ayy ben 1 günde cok kolay öğrettim demicem aç oku kayinvaliden ne çekmiş bu tuvalet eğitiminde dicem

Yani ben sık aralikla goturdugum için sadecebir defa yaptı oda kakası ile yoksa gidince cisss deyip yapıyo cisinide

Nuuuuuuur beni niye etiketlemedin kiiiiiz

3 yas biraz gec wc eğitimi icin.Ben iki cocugumuda 14aylikken bezden kurtardim.Uzmanlar falan felan diyorda, cocuk nekadar gec tuvalet egitimine baslarsa okadar zor bir surec oluyor.

35 aylık götürüyorum ama yapmıyor,çıktıktan 5 dakika sonra altına yapıyor
Benimki de öyleydi bir ay önce bir gun denememiz oldu ama o zaman bezini tamamen cikarmamistim. O da bezine güvendi hep ben de hazır değildim ki ugrasmadim.
Simdi ikimiz de kararlıyız bakalım ne zaman eğitim tamamlanır bilmiyorum.
Cisler tuvalette sarkisini söylüyorum. Bir de oyuncak bebegine cis yaptırıyorum. Ben parmağımda su damlatiyorum bak bu bebegin pipisi diyorum çok komik ilerliyoruz ama değecek sonunda inşallah

3 yas biraz gec wc eğitimi icin.Ben iki cocugumuda 14aylikken bezden kurtardim.Uzmanlar falan felan diyorda, cocuk nekadar gec tuvalet egitimine baslarsa okadar zor bir surec oluyor.

İnşallah inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…