30 Ağustos' ta İstanbul

Perşembe saat 3 ten sonra cezasi bitiyormuş...
Harem selam konusunda hararetli bir ortam varmiş, ama sonra o tartişmaya girmek istememiş, mesajini tamamen iptal edemediği için mesajini silip .................... Yapmiş oyüzden cezali...gerçi o böyle bir şeyin yasak olduğunu bilse yapmazdi..çünkü o uyumlu biridir.
Zaten cumartesi görürsünüz...

Perşembe saat 3 ten sonra cezasi bitiyormuş...
Harem selam konusunda hararetli bir ortam varmiş, ama sonra o tartişmaya girmek istememiş, mesajini tamamen iptal edemediği için mesajini silip .................... Yapmiş oyüzden cezali...gerçi o böyle bir şeyin yasak olduğunu bilse yapmazdi..çünkü o uyumlu biridir.
Zaten cumartesi görürsünüz...

nası duydun benı de hemen geldın gızz-tatlicadiarzu-
Şeniz
az kaldı yarın öğleden sonra aramısdaakaydirigubbakcemile2

Beltaş Cafe
Adres : İskele Parkı İçi
Beşiktaş İstanbul

Tel : 0 212 258 33 78
Denizin üstünde camekanla kapalı sabah kahvaltısı ve diğer saatlerde turta, kek, pasta, tost ve ızgara çeşitleri de bulunan çok şirin bir cafe. Yazın iskelenin yanındaki bahçeye geçiliyor. 07.00-01.00 arası açık.

google da beltaş cafe diye aratınca çıkıyor

birimizin raezervasyon yaptırması gerekiyor oraya gidince sap gibi kalmayalım ikincisi lütfen adı yazılı olanlar buluşma konusunda problem varsa bildirsin yoksa 9 kişi deyipte 2 kişi gitmeyelim !!!

a.s.

Beltaş Cafe
Beşiktaş İstanbul

Denizin üstünde camekanla kapalı sabah kahvaltısı ve diğer saatlerde turta, kek, pasta, tost ve ızgara çeşitleri de bulunan çok şirin bir cafe. Yazın iskelenin yanındaki bahçeye geçiliyor. 07.00-01.00 arası açık.

birimizin raezervasyon yaptırması gerekiyor oraya gidince sap gibi kalmayalım ikincisi lütfen adı yazılı olanlar buluşma konusunda problem varsa bildirsin yoksa 9 kişi deyipte 2 kişi gitmeyelim !!!

a.s.

aman rezarvasyon yaptırmayı kim göze alıyor bbilmem duydunuzmu bundna oncekı toplantımızda 20 kişilik rezarvasyon yaptırıp 4 kişi gidince biraz cüzzamlı gibi davranıldı bize eh bizde cıtımızı cıkaramadık doğrusu insanlar haklıydı diyee :)) sahıld ebırbırımızı beklemeyelım ozman dırekt cafeye gıdelım ılk gıdende yerı ayarlasın eeee nasıl tanıcaz bırbırımızı hadı cımcıme ıle ben tanıyoruz napcazzzzz:)yasakkelime

Beltaş Cafe
Beşiktaş İstanbul

a.s.

ben arayuamam işyerinden :eek:
9 kişi geliyoruz diye arayalım ozaman bugün
dediğin yer beltas cafe değil galibaa

ben arayuamam işyerinden :eek:
9 kişi geliyoruz diye arayalım ozaman bugün
dediğin yer beltas cafe değil galibaa

beltaş cafenınde tanıtımı var en alt sırada baktım ben hoş bir yermışş:))ama armak ben ararımda adımı vermem kadınla rkülübün adına 9 kısılıkyer diyerek yer ayırtayım dedım amma velakın te lbozuk çalıyooooo:uhm:

evvettt buldumm telini ve aradım rezarvasyon yapmıyorlarmıs sirkülasyonu cok oluyor dedıler ama mutlak yer buluruz sıze buyrun gelın dedılerrrrrr
telı verım aramak ısteyenle rarsın ıstersenız 260 00 88

beltaş cafenınde tanıtımı var en alt sırada baktım ben hoş bir yermışş:))ama armak ben ararımda adımı vermem kadınla rkülübün adına 9 kısılıkyer diyerek yer ayırtayım dedım amma velakın te lbozuk çalıyooooo:uhm:

canımcıım şimdi gelen gelir gelmeyeninde keyfi bilir bu saate geldik artıkın takmıyorum yaneee neyse zaten yer ayırtacağımız zaman şahıs adına değilde (tabi telefonlarına ulaşabilirsek) kk adına ayırtırız bu işi de CUMA günü halletmemiz lazım herşey kesin belli olsun ona göre artı cafede değilde beşiktaş iskelesinin önünde de bekleyebiliriz etrafı bilen bir arkadaşımız telefon numarasını da alalım ki buluşma konusunda problem çıkmasın ben seve seve veririm problem olmaz ama bir defa beşiktaşa gittim iskelesine de hiç gitmedim ....

:eek: :enbuyukkk:

canımcıım şimdi gelen gelir gelmeyeninde keyfi bilir bu saate geldik artıkın takmıyorum yaneee neyse zaten yer ayırtacağımız zaman şahıs adına değilde (tabi telefonlarına ulaşabilirsek) kk adına ayırtırız bu işi de CUMA günü halletmemiz lazım herşey kesin belli olsun ona göre artı cafede değilde beşiktaş iskelesinin önünde de bekleyebiliriz etrafı bilen bir arkadaşımız telefon numarasını da alalım ki buluşma konusunda problem çıkmasın ben seve seve veririm problem olmaz ama bir defa beşiktaşa gittim iskelesine de hiç gitmedim ....

:eek: :enbuyukkk:

canımcım aradım ben cafeyı a.s. yer ayırtamıyoruz bu kesınleştı telımı lady ye verdım erken gelmeye calısacam ama sabahtan brı ıkı işim var bıraz gecıkebılırım dıye dusunuyorum oyuzden benı arasın dıye verdım heheheh

kızlar bugün ne muhabbetler oldu bakalım, yeni gelebildim daha bi iş görüşmesine gittim kızlar dua edinde olsun çok beğendim, maaşıda tam süper, çok istiyorum olmasını tabi yinede hayırlısı diyelim. okeymi. Ya Asuman abla madem yapmıyolarmış boşverin rezervasyon işini yine cüzzamlı gibi davranılmasını kaldıramam valla...

Birde sizlere bir önerim var... Kadınlar Kulübü yazan bir kağıda döküm alalım, ilk giden kimse masaya koysun böylece birbirimizi tanımamız kolay olur. Geçen buluşmada gelip bulamadılar bizi.

kızlar bugün ne muhabbetler oldu bakalım, yeni gelebildim daha bi iş görüşmesine gittim kızlar dua edinde olsun çok beğendim, maaşıda tam süper, çok istiyorum olmasını tabi yinede hayırlısı diyelim. okeymi. Ya Asuman abla madem yapmıyolarmış boşverin rezervasyon işini yine cüzzamlı gibi davranılmasını kaldıramam valla...

hadı hayırlısı olsun hakkında ayy dua ederken aryabenide sokun iş arıyorumya hahahahaha

tamam canım ama fıkrın guzel gecen sefer layd gorememişti bizi olabılır oyle bırsey :1hug:

canımcım aradım ben cafeyı a.s. yer ayırtamıyoruz bu kesınleştı telımı lady ye verdım erken gelmeye calısacam ama sabahtan brı ıkı işim var bıraz gecıkebılırım dıye dusunuyorum oyuzden benı arasın dıye verdım heheheh

ben iyi niyetle almıştım telini :mymeka:
aramıyom nen geleceksen gel saatınde :dilcikar:

tamam canım ama fıkrın guzel gecen sefer layd gorememişti bizi olabılır oyle bırsey :1hug:[/QUOTE]

nereniz dikkat çekiyodu ki göreyim sizi :dilcikar:

iş iste koca iste ya bi tanesini seç de dua edim :mymeka:
Allah hayırlısını versin sana inşallah işe girersin girdiğin işte de koca bulursun kaydirigubbakcemile

tamam canım ama fıkrın guzel gecen sefer layd gorememişti bizi olabılır oyle bırsey :1hug:

nereniz dikkat çekiyodu ki göreyim sizi :dilcikar:[/QUOTE]

heheheh neremız cekmıyodukı tum kafalar kapıya cevrılmıs oturuyoduk her gelen bıze bakıyodu heheheheh :mymeka:

kimseyi bulamazsam ararım bulursam satarım seni hiç aramam geliyorsan gel saatınde :dilcikar:

X