30 Ağustos' ta İstanbul

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar konu vardı ama ben yeni gördüm ve 44 sayfayı toplamak biraz güç oldu...
açıkçası anlayamadım.
bende oyüzden düzenli bir konu açmak istedim.daha önce konu açanlar lütfen darılmasın.

şimdi kim kim ve nerde buluşuyorduk yazalım...
ben gelirim allahın izniyle...:içelim::içelim::içelim:

hadi bakalım:teytey: hayırlısı ölmezsek yüce rabbim izin verirse geliriz.değişiklik olur okadar birbirimizin dertlerini sevinçlerini paylaştığımız insanları görmek iyiolacaktır.30 ağustos inş.:Saruboceq:

şu an nerde buluşacağımız yeri söylememiz lazım öncelikle..yoksa konu yine uzayacak arkadaslar
kadıköy iskelesi uyar mı?
yoksa baska alternatif?

Arkadaşlar 30 ağustos, kadiköy iskelesi gelen varsa yazsinnnnn

1-lady34 kaydirigubbakcemile5

Bu konu sürekli güncel kalcak, buluşalim arkadaşlar, hiç olmadi bi fikir firtinasi yapalim...

selam g_b_k ve arkadaşlar konuyu yeni gördüm Bostancı da oturuyorum Kadıköy iskelesi bana yakın sizin açınızdan problem yoksa bende gelebilirim tabee kocişime de sormam lazım

selam g_b_k ve arkadaşlar konuyu yeni gördüm Bostancı da oturuyorum Kadıköy iskelesi bana yakın sizin açınızdan problem yoksa bende gelebilirim tabee kocişime de sormam lazım

biz nerelerden gelcez ya
yakınken gel bari hihoyyyt

kız sinem mutlaka gelceksin çünkü ben taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa beylikdüzünden gelcem inşallah

Kızlar bende varımm...
lady34
nestle76
cimcime eses
bayan kahkaha
g-b-k
sinem
başka kim vardı?
KIZLAR ZAFER BAYRAMIMIZI HEP BERABER KUTLAYACAĞIZ...

kız sinem mutlaka gelceksin çünkü ben taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa beylikdüzünden gelcem inşallah

sen istersin de ben gememi yavrucuum ayarlayın sabaha kadar sizinleyim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

layd34 seni de merak ediyoruss bakalımm kaydirigubbakcemile2

sen istersin de ben gememi yavrucuum ayarlayın sabaha kadar sizinleyim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

layd34 seni de merak ediyoruss bakalımm kaydirigubbakcemile2

beni merak etme tanıştığına pişman olacaksın -tatlicadiarzu-

1-lady34
2-nestle76
3-g_b_k_
4-nudem
5-s.i.n.e.m
6-cimcime eses
7-bayan kahkaha
8-patricia

Hadi kızlar çoğalalım yaa...bak gelmem he ona göre :dilcikar:

X