30.01.2009 Bugün Üye Olanlar Arkadaslar Hosgeldiniz

hoşgeldiniz kızlar güzel paylaşımlar dilerim a.s.

merhabalar ben de aranıza bir hafta önce katıldım.yorumları okudum.çok seviyeli bir site olduğunu düşünüyorum..bu mesaj kanalıylada burdan kadınlar kulübü yöneticisne teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

merhaba arkadaşlar ne zamandır takip ediyordum üye olmak bu güne kısmetmiş

slm arkadaşlar ben de yeni üyeyim herkesle iyi anlaşacağıma inanıyorum[/COLOR]

kızlarrr merhabaa ben de aranıza yeni katıldım. Sürekli takip ediyordum bu kadar sıcak bi klüp yok :)

merhaba, sürekli yazılarına danışıyordum ve bugün fırsat buldum klübe üye olmaya, sanki yıllardır dostmuş gibi olan yazılarınız beni çok etkiledi ve bir kadın olarak benimde bir çok sağlık problemim çıktı, özellikle çocuk istedikten sonra...
neyse çok uzun oldu ve sizlere danışacağım çok konu var,
aranıza katulmaktan çok mutluyum....a.s.a.s.

hoşgeldiniz arkadaşlar..hepinize merhabalar..çok güzel bir site ..tavsiye ederim...güzel vakit geçirirsiniz inşallah......sevgilerimle.......

Ben yeni üye olmamakla beraber, şu andan itibaren aktif bir üye olmaya karar vermiş durumdayım :-)
Herkese Merhaba... :)

selam arkadaşlarr bu siteyi ne zamandan beri takıp edıyordum bugun kayıt oldum çok mutluyum

Herkese Merhaba
Bu siteden bende daha önce çok faydalandım.Artık bende bilgilerimi burdan sizinle paylaşmak istiyorum.

selam bayanlar ben aysun buraya daha cok arkadaslık edınmek ıcın katıldım.guzel arkadaslıklara inş..

bende yeni üyeyiim :)) aranızda olmaktan çok mutluyuumm ...

Son düzenleme:
merhaba,bende az önce üye oldum.38 yaşındayım,evliyim, bir çocuğum var ve çalışan bir anneyim umarım benide aranıza kabul edersiniz.KK'la bir ay önce emla kremi araştırırken karşılaştım.Sıcak samimi bir ortam olduğunu görünce katılmak istedim görüşmek üzere, hoşcakalın.

selam hanımlar hepinize ben iki yıl önce sitenize üye olmuştum fakat hiç zamanım olmadı küçük bir kızım var onunla zaman geçiriyorum.. hepinize merhabalar..a.sa.s.

X