3 yıllık vajinal mantardan nasıl kurtuldum!!!

Cok gecmis olsun benim de 4 aydir her adetten 2 3 gün sonra basliyor seni yaptiklarini bende denicem ınsalalh benimde gecer çok teşekkürler bilgi verdigin icin

Merhaba. Konuyu acan arkadas mantar nuksetti mi? Bi de ben suan zolax 200 mg kullaniyorum, 7 gunluk tedavi. Ve 7 gunluk fitil kullaniyorum ama dun gece yogun sümüksu beyaz boyle boza kivaminda cook fazla akinti oldu, sok oldum. İçimdekileri mi söküyor nedir var mi bunu yasayan

Allah senden razı olsun, kullanmadığım ilaç gitmediğim doktor kalmamıştı. Profesöre bile gittim bana ph değerin düşük olduğu için kolay hastalanıyorsun demişti. Sürekli iyileştikten ya 1 ay sonra ya 2 ay sonra tekrar kapıyordum hastalığı. Eş tedavisi de denedim üstelik. Sarımsak yuttum, yoğurt sürdüm, sirkeli sularla yıkadım, iç çamaşırlarımı ütüledim, probiyotik hap kullandım, vajinal bölge ph düzenleyici aldım bana mısın demedi. Artık gerçekten soktora ilaçlara para vermekten, o kaşıntıyı acıyı çekmekten, eşime yine hastalandım demekten yıpranmıştım. Son hastalandığımı anladığımda doktora gitmeyeceğim artık yeter dedim ve benim gibi kronik sorunu olan var mı diye aramak istedim, demek ki yalnız değilmişim. Yazını okuduktan sonra immuneks ve yalnızca fitil aldım (7 tablet) ama en güçlüsünden. Sabah akşam immuneks ve gece yatarken de fitili taktım. Ama 5. Tableti takamadan adet oldum. Bu sürede sadece immuneks içtim ve kaynamış sirkeli su ile yıkadım, adetin son günü de zolax içtim ama fitil takmadım. Ertesi gün eşimle ilişkiye girdik herhangi bir sorun görünmüyor. İmmuneks olmasaydı o fitillerin bir işe yarayacağını sanmıyorum hatta ne fitil işe yaramadı bir poşet ilaç içiyordum her doktor sonrasında ve 15 gün sürüyordu 1 ay sonra tekrar hastalanıyordum. Bu immuneks işe yaramış gibi görünüyor, bir dahaki ay tekrar yazacağım umarım bu hastalık artık hayatımdan oldukça uzaklaşır çünkü 17 yaşımdan beri çekiyorum şuan 30 yaşındayım siz düşünün.

Ben de ilaç kullandım ama bugün o akıntı bende de oluştu.kaşıntı da çok. Geçmediği için mi böyle sizce ?

Bende 1.5 senedir yaşıyordum en son borik asit ovulu dediler, istanbul da yapan 1 eczane varmış, arayınca kargoluyorlar. Artık kullandığım ovuller antibiyotikler işe yaramıyordu bundan istedim. 15 gün boyunca sabah akşam, diğer 30 gün sadece akşm yatmadan önce kullanın. 3. Günümdeyim tertemiz oldu keşke daha önce kullansaydım, sadece çok pahalı, 1 tanesi 15 tl sanırım 30 tanesi 450 tl tam kronik kişiler 60 tane kullanöası gerekiyormuş. Eczanenin telefon numarası 02125313460 inşallah şifa olur herkese

Eklentiler

• 2C5208A9-618E-4C64-8B8D-CB61EF46D7FA.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 898

Borik asit cok iyi geliyor cidden ben de kullandım ama yine nuksetti.. Sonra bidaha kullandim bidaha nuksetti.. Borik asit de ise yaramadi. Ama siz ilk kez kullaniyorsaniz faydasını kesin gorursunuz.

Ben yapmadım direkt eczaneden aldim onlar anlatıyor zaten nasil kullanilacagini vs. Ama kendisi yapip kullananlar var. Arastirin forumda
Yani kaç tane kullandınız demek istedim ben 60 tane kullanıyorum da. İlk 15 gğn sabah akşam, sonra sadece akşamları 30 gün.

Yani kaç tane kullandınız demek istedim ben 60 tane kullanıyorum da. İlk 15 gğn sabah akşam, sonra sadece akşamları 30 gün.
60 cok degil mi. Ben 21 gün sadece gece kullanmistim. Çok akma yapıyor çünkü gündüz nasıl kullanabildiniz.

60 cok degil mi. Ben 21 gün sadece gece kullanmistim. Çok akma yapıyor çünkü gündüz nasıl kullanabildiniz.
Ped ile kullanıyorum. Siz eksik yapmışsınız sanırım, bana doktor yazdı aradığımda eczacı da direkt 45 günlük kür ile sonuç alıyoruz dedi, öyle deneyin isterseniz, biraz maliyetli ama ben zaten çok para döktüm daha öncesinde. Bu kurtarıcaksa gözümde değil hiç ücreti. Hepsine 900 tl ödedim 60 adet

Tabii ne kadar cok para döktüm simdiye kadar. Bana da doktorum en son 15 gun sabah aksam sonra 1 ay gunde bir kez kullanim, toplam 60 fitil dedi. Sonrasında da motiflor gibi flora probiyotigi verdi. Regl kanamalarim baska bi sorundan duzensiz oldugu icin doğru duzgun kullanamadım kaldı. Yediklerime de dikkat edersem, düşük glisemik indk ürünler yemek ve her aksam bi kase yoğurt tuketmek gibi seylerle en az iki yil bir daha nuksetmez dedi. 60 günun kaçıncı gunundesiniz, başladınız mi tedaviye nasil gidiyor? Beni korkutan tedavi bittikten sonra tekrar baslarsa diye sonrasinda destek amaçlı da bi seyler yapmak lazim sanki

Immuneks 10 mg mi kullaniyirsunuz onun etksii olmayablr fazla 50.mg olani alayim diyormben de kasiyinca beyaz kabarciklar ckio ya sinir oluotm 15 gun olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…