3 yıllık vajinal mantardan nasıl kurtuldum!!!

Benim iş arkadaşlarım bu imuneksi özel günlerinde daha zinde ve güçlü olmak için kullanıyorlar. Mantar çok zor birsey.kiz kardeşim sık yakalanır. Eşiyle birlikte ilaç kullanırdı kadın doğum doktoru. Muayene olmak ayrı dert.ona iTunes kullanmasını söyliycem tavsiye için çok teşekkür ederim

Imuneks kullanmasını söyleyeceğim.telefon klavyesi yanlış yazmış.duzeltmek istedim

Benim bi arkadaşım 4 yıl geçti hala olmadı, yediklerine dikkat edip direncini düşürmezsen tekrar yakalanmayız diye düşünüyorum. Ben sabah akşam kullanılan 15 günü bitirdim sonra regl oldum, eskiden olsa regl döneminde tekrar bol kaşıntılar yaşrdım, yaşamadım, tekrar tedaviye devam etmeye başladığımda ovülü yerleştirirkende baktım hala temiz çok şükür ‍♀

Son 12 gün kaldı benim, iyi durumdayım devam ediyorum. Tekrar yakalanmayacağımı düşünüyorum.

Allah senden razı olsun 4,5 senelik çilem bitti hamd olsun. Yazmak istedim bu dertten muzdarip olan varsa denesin diye. İmunex kullandım ve bahsettiğin ilaçları. Sadece senin önerdiklerine ek sebamed intum kullandım hergün değil ama sadece duşta.

Ben de 1,5 yıldır aynı durumdayım doktorum bana candida diyeti yapmam gerektiğini söyledi. 40 kiloya düştüm iğrenç bir diyet hiçbir şey yiyemiyorsun sebze dışında, diyet yapan var mı aranızda bu tedavileri uygularken? konu ta 2022 de açılmış gerçi şansımı deniyim

Merhaba diyet yaptınız mı veya iyileştiniz mi? Bende de kronik mantar var candida diyetine başladım 1 hafta oldu semptomlarım arttı ve her yerime yayılmaya başladı ne yapabilirim

Merhaba diyet yaptınız mı veya iyileştiniz mi? Bende de kronik mantar var candida diyetine başladım 1 hafta oldu semptomlarım arttı ve her yerime yayılmaya başladı ne yapabilirim
Ben diyeti neredeyse bir yıldır yapıyorum doktorum diyet yapmalısın candida maya mantarı ve mayadan beslenir demişti.arada bozuyorum diyeti ama diyetin iyileşmek için bi işe yaradığını da söyleyemem sadece çoğalmasını önlüyor. özellikle tatlı yemeyin ama çünkü tatlı gerçekten sular seller gibi kokulu iğrenç akıntıya sebep oluyor.
Size mantar kültürünüzde candida albicans dendi mi ? Bu arada hala iyileşemedim. Diyetle birlikte bir sürü ilaç kullandım işe yaramadı ben de napıcam bilemiyorum

Merhabalar peki bu süreç içerisinde cinsel iliski yaşamak yasak mı ?

Vajinal kremi ismi ne rica etsem bizimle paylaşırmışsınız ben aylardır uğraşıyorum hala geçmiyor delirecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…