3 yıldan sonra kabul edilmediğini görmek

ARKADASS

kocasının bebeği
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
656
1
dün akşam şehşr dışında yasayan görümcem çoçuklarını alıp geldi gelmeden önce küçük görümceme tel actı gidip bir yerden alınacaktı üzüldüm gerçekten cok seviyorum kendisi bende gidicektim kendimi evin insanı olatak görüyorum ya neyse bende gitmek için hazırlandım eşim sende gel demişti görümcen sen gelme senin yanında rahat edemezler ağlayamazlar dedi şok geçirdim eşim duymadı bunları ben onlarla aynı evde yaşıyorum şimdiye kadar herşey yanımda konuşuluyordu da şimdi ne oldu gittiler geldiler hiçbirşey yokmuş gibi eşim odaya cıktı kardeşi doğru söylemiş ablası götüymüş ben ne olduğunu merak etmedim ki ben destek olmak istemiştim ben meraklı biri değilim ki ben yukarı cıkınca arkamdan konuşmaya başladılar ben dışardan birimiyim tamam ailecek konuşmak isterler anlarım ama ben o evde yaşıyorum neden gözüm içine baka baka bunları yapıyorlar geldiyse bi sorun var belli sorun benide ilgilendirmez ben o evin insanı değilmişim sanki komşuymuşum gibi davranılması cok ağırıma gitti senağlamasenağlamasenağlama

ağrına gitmekte çok haklısın...sende tavrını koy ve konuşmak istediklerinde açık açık söyle....
ama kendini üzme bu arada,kaybenden onlar olur her zaman...

sende bundan sonra tavrını koy onlar sana dış kapının dış mandalı muamelesi yapıyorlarsa sende bundan sonra daha mesafeli olursun olur biter

canım sende bundan sonra hiçbir şeyini anlatmayacağın gibi onların sana gelip birşey anlatmalarına izin verme konuşurlarsa yanında ben el kızıyım konuşmayın yanımda de anlasınlar hatalarını

Al onları karşına aynen bize anlattığın gibi anlat aksi takdirde için hiçbir zaman rahat edemez.

bos ver kendi ailenin yerini tutamazlar hic bir zaman :1hug:
sen ne kadarda yakın hissetsen ğenede yakınlasılamıyor iste
hem kendimizin bir cok sorunu var zaten ne yapıcan elalemin sorununu birde onlara üzüleceksin üzülmeyemi geldik dünyaya bos verrrrrrrrr-tatlicadiarzu-

Bundan sonra sen de bir yere giderken arkadaşlarınla gider,onlara haber vermezsin.Duyduklarında da ay ama sizin yanınızda rahat edemeyiz dersin olur biter.üzülmeye gerek yok ki...

Canim sunuda söylemeden gecemicem, bende beni ve ailemi ilgilendiren sorunlari esimin yaninda konusmak istemem, nedenine gelince sadece onun olmadigi bir ortamda daha rahat ve daha acik konusabiliriz diye düsündügümdendir...

Onu dislamak istedigimden falan degil, belki seninde görümcen öyle düsünmüstür yani belki kötü bir niyeti yoktu....Tabiki görümcelerini sen daha iyi tanir, niyetlerini daha iyi bilirsin...:teselli:

Hemen kötüye yorma güzelim belkide o an sadece kardesi ile tek kalmak istemistir...

ablacım bak ne güzel söylemişssin bana bunu böyle anlatsalardı tek laf söylemeye hakkın olmazdı tabiki kardeş onlar konuşacaklarda banada iyicene el muamelesi yapılması cok zoruma gitti ama akşam sanki ben evde yabancıyım benim gitmemi beklediler

ben bu durumlarla hergun karsılasıyorum ama zararı kıme bana offfffffffffffffffffffff yaramı deştin..
ilacım olsa kendım sürerım ne desem bılmem ki...

arkadaşım sen hemen kötü şeyler düşünüp neden kendini üzüyorsun. belki seni dertleriyle üzmek istemediler. kendini neden hemen dışlanmış hissediyorsun
tavır alınca neolucak sanki ne geçicek eline ???
engüzeli iyi bir zamanda eşine bunun nedenini sormak olucaktır. umarım seni rahatlatıcak bri nedeni vardır..
gülsüm sultan adlı arkadaşada katılıyorum belkide senin yanında rahat konuşamıycaklarını düşündüler
hemen kötü şeyler getirme aklına ..

Seni anlayabiliyorum güzelim zoruna gitti mutlaka....

Tabikide sana bunu güzel bir dil ile söylemis olsalar cok daha iyi olurdu, kizma darilma canim ama suan sadece kardes kardese görüssek daha iyi olur deselerdi belki bu kadar zorunda gitmezdi!!fisfisfis

Fakat bence bu konunun üzerinde pek durma nede olsa onlarin ailevi sorunlari, sen ne kadarda ben merakimdan degil o görümcemi sevdigimden soruyorum desen inanki onlardan biri muhtemelen aksini söyleyecek....benneyaptımki

Hic takma ver dert etme derim...:teselli:

canım zaten gıtsende yada gıtmesende....sonunda kotu bır sey olmuş...
ve eşinde mutlaka soyleyecektır...nasılsa bır sekılde ortaya cıkıcaktır ...
sorun neyse...ama onlarda kardeş belkı...o sınırle o telaşın arası sana boyle demış olabılırler...
sende kırılma zaten canları sıkılmış...
bence kırılıp uzulecek bır seyde yok...belkı gıtsen kardesler ...bır sey derler yada o ankı davranıslarıyla senı dahada uzebılırlerdı..gıtmedgınde ıyı olmuş....
boşver uzulme...bazen hıç bırsey bılmemek cok sey bılmekten daha ıyıdır.....

canım kafana takma dıycem ama senı resmen yabancı yerıne koymuşlar demekkı hala senı aileden bırı olarak gormuyorlar bunlar hep boyle olur zaten banada herşeylerını anlatmazlar bende mesafelı davranırım

canım uzulme yaa
bosverr bu işler parayla degıl sıraylaa.
zamanı gelınce sende lafını sokarsınn :sm_cool::sm_cool:

Bence onlar ablalarının teleşına düştüklerinden düşüncesizce davranmışlar ama art niyet görmüyorum bunda kendi hallerine bırakmak lazım zamanla bu davranış şlerlerse işte o zaman tavrını koyabilirsin hemen herşeyde tepki verirsen bu seferde biz nelerle uğraşıyoruz sen ne düşünüyosun derler alınmış olmakta haklısın ama bilerek isteyerek yapılmış planlanmış bişey olmadığını düşünüyorum

eminim kötü niyetleri yok ama ne olursa olsun yabancı hep yabancı ben onsenedir hiç akraba olamadım artık bende ailem le olan sorunlarımı onlarla paylaşmıyorum
kendimi deşarj ediyorum okadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…