3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Babamin kiziyim ve gulucuk kaldi berireminkileri ben okuycam bu aksam insallah
Kalbi temiz, hisleri kuvvetli arkadaşım ben dün 4 adet okumuştum, baktım bana 5 adet düşmüş, dün okuyamadım o nedenle 1 tane bugüne kaldı, yoksa dün bilgi verecektim; ama yine de gecikmedim sanırım bugün saat 12 de yeni listeye geçiliyordu sanırım.

Kalbi temiz, hisleri kuvvetli arkadaşım ben dün 4 adet okumuştum, baktım bana 5 adet düşmüş, dün okuyamadım o nedenle 1 tane bugüne kaldı, yoksa dün bilgi verecektim; ama yine de gecikmedim sanırım bugün saat 12 de yeni listeye geçiliyordu sanırım.
canim benim sagol insallah temizdir kalbim dedigin gibi ayy cok mutlu oldum sen boyle deyince :KK22::KK22::KK22::KK60::KK60::KK60::KK60:
Iyi yapmissin kuzum ewet gecicez yeni listeye ama betul yok berire regl olmus ebru da regli napsakki bilemedim :KK64::KK64:

Betulun 4 tane var cnm berireninkileri okuycam ama aksam okuyabilirim en erken
tamam ben 4 tane betül arkadaşımız için okuyorum ozaman, okundu yazabilirsin canım.
herzaman çok mutlu ol inşallah, güzel yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın.
içimden geldiği gibi ve inanarak yazdım.

aynı ben de 4 tane okumuştum
gelip okudum yazacaktım baktım 1 eksik
dün akşam okudum tamamladım

İKİ GÜNDÜRDE KANAMAM BAŞLADI.
ÇARŞAMBA AKŞAMI KİTAPLARIMI TOPLADIM .. KALDIRAYIM DEDİM ÇANTAYI KALDIRAMADIM.. AĞRI GİRDİ BELİME VE KARNIMA HEMEN YATTIM AMA DÜN SABAHTAN BERİ KANAMAM VAR..
BİLMİYORUM BEDENEN ÇOK HASSASLAŞMIŞIM..
Kizlar en son bu mesaji yazmis belki hastanede yatiyo kanamasi varsa zaten okuyamamistir iki liste gecti musait olanlarimiz okuyalim 8 yasini olmus

Kizlar bence bugun betulun yasinlerini halledelim yarin yeni listeye gecelim ki zaten liste de betul icin olacak

tamam ben 4 tane betül arkadaşımız için okuyorum ozaman, okundu yazabilirsin canım.
herzaman çok mutlu ol inşallah, güzel yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın.
içimden geldiği gibi ve inanarak yazdım.

Ablamin da agzindan bal damliyor bugün masallah :KK60:

gittim canım kan verdim negatif çıktı
kadın doğuma muayeneye gitmem lazım gidemiyorum
daha doğrusu gitmek istemiyorum
regl olmadım bu ay sıkıntılıyım

Bende hic sevmem... ama lütfen biran önce git ablacim.

X