3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Kizlar mucizem geldi.Rabbime binlerce sukurler olsun.gebelik testinin resmini cektim yuklemeye calisiyorum
ayyy yuppi yasasın ya rabbim nekadar büyüksün hayırlı olsun canım rabbim nazarlardan kem gözlerden korusun kucağına almanı nasip etsin git hemen kan ver değerine baktır.inş herşey yolunda gider canım dikakt et kendine :anneadayı:

Abdestimi aldim basimi orttum seccademi serdim dedim pozitif cikarsa şükür namazi kilacam.3tane ayetel kürsü okudum testimi yaptim hemen cizgi cikti.hemen sukur namazimi kildim hemen ardindan fatmacim senin tefriciyen icin namazimi kildim ilk tefriciyeyi okudum tekrar gidip testime baktim dedim belki cizgi kaybolmustur ama kaybolmamis gidip gidip bakiyorum

ayyy yuppi yasasın ya rabbim nekadar büyüksün hayırlı olsun canım rabbim nazarlardan kem gözlerden korusun kucağına almanı nasip etsin git hemen kan ver değerine baktır.inş herşey yolunda gider canım dikakt et kendine :anneadayı:
Allah razi olsun canim benim RABBIM bizlere saglicakla kucaga almayi nasip etsin.ilk isim gidip esime supriz yapmak icin birsey almak

20150220_085545.jpg

Abdestimi aldim basimi orttum seccademi serdim dedim pozitif cikarsa şükür namazi kilacam.3tane ayetel kürsü okudum testimi yaptim hemen cizgi cikti.hemen sukur namazimi kildim hemen ardindan fatmacim senin tefriciyen icin namazimi kildim ilk tefriciyeyi okudum tekrar gidip testime baktim dedim belki cizgi kaybolmustur ama kaybolmamis gidip gidip bakiyorum
canım gerekyok lutfen yorma kendını tesekkur ederım

Kizlar mucizem geldi.Rabbime binlerce sukurler olsun.gebelik testinin resmini cektim yuklemeye calisiyorum

Ablam senin adina ne kadar sevindim anlatamam, tüylerim diken diken oldu okurken. Rabbim nelere kadir, umutsuz bir bekleyis icindeyken mucizene kavustun. Hayirlisiyla sag salim kucagina acalaksin bebegini. Ay ne diyecegimi bilemiyorum, cok duygulandim :KK42: Kendimmis gibi sevindim. Esine söyledin mi abla? O da kimbilir ne kadar sevinecek.

Ablam senin adina ne kadar sevindim anlatamam, tüylerim diken diken oldu okurken. Rabbim nelere kadir, umutsuz bir bekleyis icindeyken mucizene kavustun. Hayirlisiyla sag salim kucagina acalaksin bebegini. Ay ne diyecegimi bilemiyorum, cok duygulandim :KK42: Kendimmis gibi sevindim. Esine söyledin mi abla? O da kimbilir ne kadar sevinecek.
Canim benim mucize oldu.gercekten mucizelere inanin.daha sonra bu ay neler yapmadimda hamile kaldim onlari anlatacam gercekten mucize oldugunu birkez daha gorecegiz.şuan sevincten agliyorum.esime soylemedim aksama surpriz yapacam insallah.

Canim benim mucize oldu.gercekten mucizelere inanin.daha sonra bu ay neler yapmadimda hamile kaldim onlari anlatacam gercekten mucize oldugunu birkez daha gorecegiz.şuan sevincten agliyorum.esime soylemedim aksama surpriz yapacam insallah.

Göz yaslarin hep mutluluktan olsun insallah ablam. Imkansiz diye birsey yok bunuda böylece tekrar görmüs olduk.

kızlar lısteyı aldım kısa sure ıcınde okuyup herkese tum borçlarımı teslım edecegım
Ahh kuzum benim seninde bu gunlerini gorecegiz insallah.Rabbim o kadar buyukki sadece ol demesi yetiyor
benım ıcın demıyor ama bu kadar basıt bır bıldıgı var ısyan etmıyorum boyle yazınca yok ınancını kaybetme demeler falan hakaret sayıyorum ınancımı kaybetmıyorum ama benım olmuycak kabul ettım artık bu kadar bı ınsanın yuzune tum kapılar bırden kapanır mı oolçulunce obez cıkıyorum bu kıloyla bana tup bebek de cıkmaz tum yollar kapalı bunu anladım vermeyecek bana kabul edıp cekılıyorum bu kadar

lutfen cnm kendı sevıncını yasa ben uzuntume kımseyı ortak etmek ıstemıyorum senın adına ınan çok mutlu oldum bılıyordum hamıle olacagını boyledır bazen sen baskasının mutlulugunu ızlemek zorunda kalırsın oysa ben hamıleyken sokaga cıkmıyordum bırı karnımı görur de heves eder dıye olmayınca olmuyor

lütfen benım için kımse uzulmesın uzulunecek bır durumda degılım herkesın her ıstedıgı olmaz

X