3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Günaydin canlar hayirli cumalar...

Allahin izniyle okuyabildim ohh Allah razi olsun cnm bir tane de hepimize okuyacakyim ama. Beynim 4.yu bile zor tamamladi yapti valla aksam yemegini hazirladi

Allah kabul etsin canim. Esinin ellerine saglik, ne güzel ilgilenmis seninle :)
Bu arada nasil oldun canim?

ben hala kalkıp okuyamadım yarına kaldı galıba ama kalkıp okuyamaya calışacagım bı kalkabılsem 20 dakkada bıtırrım karnım yenı yenı duzelıyo adama ıyı hızmet ettı pır douyo etrafımda demek boyle kıvranmak laızm :)
kızım masum kediği oynamamız lazım. tehlike anında (kaynana , elti lere karşı) tırnakları gösterip mırlamak. kocanın yanında süt dökmüş kedicik.
iki damlada göz yaşı.
adam etrafında pervane.

kızım masum kediği oynamamız lazım. tehlike anında (kaynana , elti lere karşı) tırnakları gösterip mırlamak. kocanın yanında süt dökmüş kedicik.
iki damlada göz yaşı.
adam etrafında pervane.
hiç beceremediğim şeyler :KK48:
ben doğrucu davut neysem o
sen anlat arada bir ufkumuz genişlesin :)

iki damlada göz yaşı.
adam etrafında pervane.
Valla dun gece onceki gece agrimdan aglamaya basladim adamdaki degisiklige bak ben hemen cadilik yaparim oda umursamaz hakkaten bundan sonra rahatsiz olmasam bile dozunu kacirmadan boyle yapacagim

Günaydin canlar hayirli cumalar...

Allah kabul etsin canim. Esinin ellerine saglik, ne güzel ilgilenmis seninle :)
Bu arada nasil oldun canim?
Dunden iyi ama hala agrim var dra gitcm dogum dktoruna ilac icmiyorum cunmu yumurta etkilenor diye bakalim ne diycek

hiç beceremediğim şeyler :KK48:
ben doğrucu davut neysem o
sen anlat arada bir ufkumuz genişlesin :)
bende bildiğim şey uğruna tak tak kavga ederim.. ama bu başka bişi..
kızlar seyredim. ct akşamları güllerin savaşını.
gülfem herşeyini yapan bi kedın ama gülru kediçik benim gibi..

X