3 kelime 1 cümle

Sepette ne vardı? Bu böyle merakta bırakamaz. 😂

Satranç takımını da valize koyunca bir nar yiyip yüz yogasina başlayacaktım ki şu kadının tiz sesi ile inledi mahalle.

Eyvah, sayı, kaçkın
Mahallenin kaçkın kadınının sesini duymuştum bu kaç oldu saymadım yine neye çığlık attı eyvah diye cama koştum 😅 merak ettim ha ne sepetteki? 😅😅

Can cam hokkabaz

Sepette ne vardı? Bu böyle merakta bırakamaz. 😂

Satranç takımını da valize koyunca bir nar yiyip yüz yogasina başlayacaktım ki şu kadının tiz sesi ile inledi mahalle.

Eyvah, sayı, kaçkın
Sepetin içinde belli belirsiz sayıda kanlı bıçak ve şırınga gören kaçkın kadın tiz sesiyle eyvaaaah diye bağırdı 😄🤣🤣

Futbol , kedi evi , jüpiter

ay başı meskene zam geldi ben şok :O

cam göz tarak
Tarakla sırtını kaşıyan adam tiz sesiyle bağırarak mahallede koşan kadının neden korktuğunu, sepette ne gördüğünü merak edince avucunda tuttuğu cam gözünü yuvasına yerleştirip ayağa kalktı.

Söyle, kadın, neden 😂 A -Alenss-

Tarakla sırtını kaşıyan adam tiz sesiyle bağırarak mahallede koşan kadının neden korktuğunu, sepette ne gördüğünü merak edince avucunda tuttuğu cam gözünü yuvasına yerleştirip ayağa kalktı.

Söyle, kadın, neden 😂
Biri söylesin artık bu sepete bakan kadın niye bağırdııııı 😅😅

Şimşir şişe şurup

Söyle, kadın, neden 😂
Her kavga sonrasi esimin soyle kadin neden demesinden biktim 😀

Araba, okul, belediye

Sepetin içinde belli belirsiz sayıda kanlı bıçak ve şırınga gören kaçkın kadın tiz sesiyle eyvaaaah diye bağırdı 😄🤣🤣

Futbol , kedi evi , jüpiter
Kadının evine koşan cam gözlü adam sepeti aldığı gibi jupitere fırlatacaktı ki futbol oynadığı günler aklına gelince hüzünle dolan kalbini de alıp kedi evine saklandı.

Ayna, kurmaca, sıska

X