3 kardeşler

Evkushu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2014
411
235
arkadaşlar pko insülin direnci ve haşimatom var 3 kardeş hastalık tüp bebekle bu yıl evladım oldu 30 yaşında 170 boyunda 80 kiloyum
80 kiloyla hamile kalıp 86 yla doğuma gittim şimdi yine 80 kiloyum bir türlü kilo veremiyorum ilaçlarımı düzenli kullanıyorum herşey yolunda görünüyor ama kilo veremiyorum benim durumumda olup başarılı olan var mı umut olun

Karatay diyeti yapabilirsin instagram saglikliyasiyoruz hasimato ve insulin direncinden cok bahsetmis
Karatay diyetiyle insulin direnci kiriliyor
Hasimatolular kilo veriyormus

Karatay diyeti yapabilirsin instagram saglikliyasiyoruz hasimato ve insulin direncinden cok bahsetmis
Karatay diyetiyle insulin direnci kiriliyor
Hasimatolular kilo veriyormus
Teşekkür ederim karatayı daha önce denedim ama sürekli uygulayamıyorum azda olsa ekmek yemek istiyorum birde bulgur delisiyim karatayda yasaklar arasında
Emziriyorum bebeğimindoymamaktan korkuyorum

Teşekkür ederim karatayı daha önce denedim ama sürekli uygulayamıyorum azda olsa ekmek yemek istiyorum birde bulgur delisiyim karatayda yasaklar arasında
Emziriyorum bebeğimindoymamaktan korkuyorum
Bende emziriyorum sutum hic azalmadi
Ekmek bulgur seviyorsan yapacak birsey yok bende cok severim bir dilimde olsa yerdim glutenin yaptigi hastaliklari okuyunca birakmaya karar verdim

Bende emziriyorum sutum hic azalmadi
Ekmek bulgur seviyorsan yapacak birsey yok bende cok severim bir dilimde olsa yerdim glutenin yaptigi hastaliklari okuyunca birakmaya karar verdim
Aslında tüm hastalıklarım bağışıklık sisteminden kaynaklı ve gluten almamam lazım biliyorum ama tek sevdiğim şey bu malesef.
Tek karım şekerli şeyleri sevmiyorum tatlı falan ağzıma almıyorum çoksa durum çok vahimdi

Bence yaparsin 2 gun ariyor insan

Denemek de zarar yok bugün başlıyorum hemen nasılsa pazartesi :)
Cok cabuk kandin
Bende ulseratif kolit hastasiyim bu yuzden yapiyorum karataya alisip ketojenik diyet yapmak istiyorum bana iyi gelecek olan o
Ama cok agir bir diyet bana gore
En azindan simdi unu sekeri cikarmis oldum
Ama sabırla yap karatayi gercekten faydasini goreceksin insallah

Öyle oldu :) daha önce uyguladım başarılı olamadım ama bir gerçek var ki ekmek yemediğim zamanlar çok rahat uyuyorum
Bir haftadır tam buğday ekmek yiyorum her ögün bir dilim o bile fark etti ama tartıda değil uyku konforunda

Ben arada lavas yiyorum ama sen 0 gluten almalisin saglikli yasiyoruzu oku bak gluten vucudunu nasil kandiriyor

Ben arada lavas yiyorum ama sen 0 gluten almalisin saglikli yasiyoruzu oku bak gluten vucudunu nasil kandiriyor
İnstagram dan takibe alıyorum hemen bende domatesli bulgur pilavını ve kısırı çok seviyorum bi onlardan vazgeçemiyorum neyse başlıyorum artık ciddi bi sonuç almadan ağzıma sürmeyeceğim

İnstagram dan takibe alıyorum hemen bende domatesli bulgur pilavını ve kısırı çok seviyorum bi onlardan vazgeçemiyorum neyse başlıyorum artık ciddi bi sonuç almadan ağzıma sürmeyeceğim
Arkadasim kiloyu filan bosver saglik icin hersey yapilir sabret alisacaksin
Kisiri karnibaharla yapani duymuştum
Alternatif olabilir

Facede byrada karatay grupları var, onları takip edin, ne yiyeceğim fikri olusuyor
Evet bir grup var facede takipteyim tereyağlı çay falan paylaşıyorlar hiç denemedim onları görünce biraz itiyor geçen yıl kitabını almıştım onuda okuyacağım artık olduğu kadarıyla :)

Arkadasim kiloyu filan bosver saglik icin hersey yapilir sabret alisacaksin
Kisiri karnibaharla yapani duymuştum
Alternatif olabilir
Ah aahh benim kilo boşverilecek gibi değil canım karnıbaharı duydum hiç anlamıyorsun diyorlar bakalım bende çok canım isterse yaparım
Bu arada buraya yazdıktan sonra eşimle konuştuk oda başlıyor inşallah başarılı olacaz yalnız yapmak çok zordu bakalım değerlerim şimdilik normal ama en azından kendimi daha iyi hissederim

Harika maalesef benim esim zayif bana diyet arkadasi olmaz
Ama ben ne yersem onlarda yiyor ekstra pilav yapiyorum onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…