3 haftalık gebelik yeşil akıntı

Esma123345

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
5
1
21
Merhaba hanımlar geçen hafta Üsküdar Zeynep Kamil Hastanesi'nde gebelik için kan tahlili verdim 6.83 çıkmıştı doktor genital muayenede enfeksiyon olduğunu söylemişti ve hamileler için tekrar kan vermem istemişti tekrar kan verdim ve kan tahliliğimin sonucu 728 çıktı hamileliğin kesinleşti ama doktor yine enfeksiyon olduğunu söyledi yeşil akıntı görüyorum başına gelen var mı doktor acilen kadın doğuma gitmemi istedi ama ben tedirginim başına gelip bir şey yaşayan varsa lütfen bana anlatabilir mi yarın doktora gideceğim ama size de sormak istedim

Hayırlı olsun canim sağlıkla devam etsin inşallah 🥰
Enfeksiyon varsa kadin doğuma git vajinal fitil verir korkma hiç

bir cok soruna sebep olabilir gebelikte enfeksiyon. önlem alınması gerekiyor. gecirmeden kadın doğuma gidin. gebelik kaybına, erken doğuma, bebekte enfeksiyona kadar bir cok seye sebep olabilir. o yüzden aksatmayın. zaten sırf bu yüzden gebelikte enfeksiyon belirtisi olsun olmasın doktorlar belirli aralıklarla idrar tahlili ister. cünkü önemlidir

bir cok soruna sebep olabilir gebelikte enfeksiyon. önlem alınması gerekiyor. gecirmeden kadın doğuma gidin. gebelik kaybına, erken doğuma, bebekte enfeksiyona kadar bir cok seye sebep olabilir. o yüzden aksatmayın. zaten sırf bu yüzden gebelikte enfeksiyon belirtisi olsun olmasın doktorlar belirli aralıklarla idrar tahlili ister. cünkü önemlidir
Cevabının için teşekkür ederim umarım bı problem olmaz

X