3. Gün embriyosun 2 adet transfer olanlar?

geceyagmuru

Dua imkansızın belini kırar, Allah’a güven.
Pro Üye
22 Mayıs 2020
2.077
5.336
27
Kızlar merhaba 13 ocak transfer oldum bugün ikinci günüm. Bu benim ikinci transferim ilk transferimde tek embriyo konuldu tuttu ama 6-7 hafta düşük yaptım :KK43: 6 ay sonra ikinci transfere hazırlandık iki embriyom vardı ve ben ikisini istediğim dr um sağolsun ikisini transfer etti. İlk sürecimden biraz farklı ilerledik ilaçlarım çoğaldı ve transferden bir gün önce makrofaj aşısı oldum. Çift embriyo transferi olanlara burada buluşup bu süreci paylaşalım 😍

Yakında ben de olacağım ama bir daha toplatsam mı diye düşünüyorum. Başka embiryom kalmayacak geride :KK66:

Kızlar merhaba 13 ocak transfer oldum bugün ikinci günüm. Bu benim ikinci transferim ilk transferimde tek embriyo konuldu tuttu ama 6-7 hafta düşük yaptım :KK43: 6 ay sonra ikinci transfere hazırlandık iki embriyom vardı ve ben ikisini istediğim dr um sağolsun ikisini transfer etti. İlk sürecimden biraz farklı ilerledik ilaçlarım çoğaldı ve transferden bir gün önce makrofaj aşısı oldum. Çift embriyo transferi olanlara burada buluşup bu süreci paylaşalım 😍
Bende çift embriyo transferi oldum bugun 8.günüm hiç belirtim yok 🥺

Bende çift embriyo transferi oldum bugun 8.günüm hiç belirtim yok 🥺
Benim de hiç belirtim yok iyi mi kötü mü bilemedim bugün üçüncü günüm siz erken gebelik testi yaparsanız çıkma ihtimali var ilk transferinde dokuzuncu günün akşamı silik çizgi ile öğrenmiştim

Allah kalbinize gönlünüze göre versin, emeklerinizin karşılığını ikiz bebeklerinizden alın inşallahhh 💜💛

Benim de hiç belirtim yok iyi mi kötü mü bilemedim bugün üçüncü günüm siz erken gebelik testi yaparsanız çıkma ihtimali var ilk transferinde dokuzuncu günün akşamı silik çizgi ile öğrenmiştim
Doktorum kızdı canım asla erken test yapmamı istemiyor. 4gün daha dişimi sıkmam lazım. Ama içim de kötü his var ya da korku bilmiyorum. Şu hayatta en çok istediğim şey anne olmak. Başka gözümde hiç bir şey yok 🥺

Doktorum kızdı canım asla erken test yapmamı istemiyor. 4gün daha dişimi sıkmam lazım. Ama içim de kötü his var ya da korku bilmiyorum. Şu hayatta en çok istediğim şey anne olmak. Başka gözümde hiç bir şey yok 🥺
Bende öyle inan çocuk görünce istemsiz gözlerim doluyor 🥹 Buda bizim sınavımızmış Allah büyük bakalım benimde içimde korku var ya tutmadıysa diye başka embriyom kalmadı. Bundan sonra ki tedavim ne zaman olur hiç bilmiyorum. Fiyatlar almış başını gidiyor Allah yardımcımız olsun 😖

Bende öyle inan çocuk görünce istemsiz gözlerim doluyor 🥹 Buda bizim sınavımızmış Allah büyük bakalım benimde içimde korku var ya tutmadıysa diye başka embriyom kalmadı. Bundan sonra ki tedavim ne zaman olur hiç bilmiyorum. Fiyatlar almış başını gidiyor Allah yardımcımız olsun 😖
Evet ya fiyatlar çok acımasız🥺 aslında bu sonuçta bir hastalık, devletin ne okursa olsun yarı yarıya karşılamak lazım. Zaten içimde çok umut yok. Çift embriyo diye ilk umıt oldu ama şimdi nedense umudum azaldı test günüm yaklaştıkça

Evet ya fiyatlar çok acımasız🥺 aslında bu sonuçta bir hastalık, devletin ne okursa olsun yarı yarıya karşılamak lazım. Zaten içimde çok umut yok. Çift embriyo diye ilk umıt oldu ama şimdi nedense umudum azaldı test günüm yaklaştıkça
Ben senin yerinde olsaydım şimdiye kadar test yapmış olurdum. İlk transferimde 7. Gün başlamıştım yapmaya negatif görmüştüm sonra adet sancıları yaşamaya başladım adetime denk gelmişti tamam olacağım dedim eşime rica ettim 9. Gün akşamı erken gebelik testi al negatifse ilaçları bırakacağım adet olayım dedim bir yaptım ki pozitif inanmamıştım ve keseyi gördük hala inanmıyordum diğer haftası düşük yapmıştım :KK43:

Kizlar bana destek verin nolur
31 aralıkta 3.gun 2 taze embriyo transferi oldum 12 ocak betam 150 çıktı 14 ocakta 199. 9 16 ocakta 196.9 dr cogul başladı teke indi diyor teorisi bu yarin yine kan vericem böyle bir durum yaşayaniniz varsa nolur yanıt versin

Kizlar bana destek verin nolur
31 aralıkta 3.gun 2 taze embriyo transferi oldum 12 ocak betam 150 çıktı 14 ocakta 199. 9 16 ocakta 196.9 dr cogul başladı teke indi diyor teorisi bu yarin yine kan vericem böyle bir durum yaşayaniniz varsa nolur yanıt versin
İnanın anlamadım ki neden düşmüş bi sorun olmalı umarım sorun yoktur ama bu sonuç normal değil Allahtan umut kesilmez canımm🙏

İnanın anlamadım ki neden düşmüş bi sorun olmalı umarım sorun yoktur ama bu sonuç normal değil Allahtan umut kesilmez canımm🙏
Dr tekil gebelige gore bu artış normal cift başladı tek devam ediyor diye düşünüyorum bu değer ayni dusus olmaması önemli dedi ezbere gelmiş 2 kat artar muhabbeti var evet ama bu durum baska cogul embriyo konduğu icin dedi ne bilim

Dr tekil gebelige gore bu artış normal cift başladı tek devam ediyor diye düşünüyorum bu değer ayni dusus olmaması önemli dedi ezbere gelmiş 2 kat artar muhabbeti var evet ama bu durum baska cogul embriyo konduğu icin dedi ne bilim
Yarin bida ha çağırdı kana ama gitme bekle dedi sanırım ultrason ile bakacak

Umut var işte sende dua et bol bol allahımmm ol demesine bakar 😍

🖖🏼🌀🦋

Merhaba . Ben de sizinle aynı süreci yaşıyorum . 3. Gün embriyosu konuldu. 10 ocakta transfer oldun 8. Gün sabah test yaptım yani 19 Ocak. Erken gebelik testi tamamen negatif çıktı . Silik bile değil. 23 ocak pazartesi kan vereceğim . Hiç bir belirtim yok . Siz de belirti var mıydı ?

3.gun dondurulmuş çift embriyo ilk transferim teki tuttu 8.haftada yoğun kanamayla düşük oldu. Dondurulmuslarla devam ettik ikinci transferim negatif sonuclandi. Son 2 dondurulmuş embriyom vardı üçüncü transferimde doktora onları kullanmak istemediğimi yeniden yumurta toplatmak istediğimi söyledim. Doktorumsa her dollenmis embriyo bir umut demek insanlar birtaneyi zorla dollendirtiyor bu embriyolari çöpe atmak büyük israf önce bunları deneyelim dedi ve kalan son 2 embriyom transfer edildi ve yine teki tuttu şuan kucağımda darısı başınıza

kızlar size 3 kere tüp bebek yaptırmış ve 3 'de düşükle sonuçlanmış ve hala bu tedavilerin kredilerini ödeyen biri olarak söylüyorum,inancınızı lütfen kaybetmeyin ,doktor bana zayıfla belki hamile kalırsın demişti hele en son gittiğim doktor.normal yolla kalamazsın git zaman kaybetme yaşın gidiyor tüp bebek yaptır dedi,bende kara kara düşüyordum 4 tane embriyom var ama onları kullanmazdım belliydi,genetiklerinde sorun vardı ,tüp bebek doktorumda çok ısrar etmedi zaten....ne yapacağım ben şimdi dedi yaşım 39 oldu eşim 43 ,eşime arabayı satalım dedim,dur bekle biraz bakarız dedi.işte tam o ay ovulasyon testi yapayım dedim..aman tanrım doktorun imkansız dediği şeyi Allah vermişti, çok şükür..lütfen telaşlara girmeyin,stres yapmayın su akıyor ve yolunu buluyor buna inanın..

X