3. Gün embriyosu ile hamile kalanlar ?

Transferin kaçıncı gün idrar testi yapacaksınız yada yaptınız? Benim 4. Gün bugün çıkmadı bir şey. Silik de olsa çıkar mıydı

Arkadaşlar aranızda 3. Gün embriyo ile hamile kalan varmı ? Daha önce de bir tüp bebek deneyimim oldu 5. Gün embriyo 2 tane transfer edildi ama tutmadı nasip. Bu sefer 3 tane 3 gün embriyosu elde edildi riske atılmaması için donduruldu . Umarım pozitifi görürüm çok heyecanlıyım 😍😍😍
Allah güzel hayırlı sonuçlarla karşılaştırsın. o tutmayan tedavide belirtiniz var mıydı peki onun merak ediyorum. Benim de p.tesi test günüm. Ama öyle aman aman belitim yok hiçç kafayı yicem :/

Kızlar rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah 😇.size naçizane bı tavsiye vermek istiyorum.sonra uzulmemeniz adına. 3,gün embriyosu ile hamile kaldım. 8. Gün idrar testim pozitif çıktı.ertesi gün tekrar yaptığımda bariz koyulaşmis ti. Ama kesinlikle pozitif i görüp kan vermeyin.kan için doktorunuz dediği tarihte kan verin. Çünkü çok düşük değerle öğrendikten sonra iki güne bir sürekli kan vermeniz gerekiyor bu ciddi stres sebebi. Ve defalarca kendinizi deldirmis ve hamileyken sürekli hastane ye git gel yapıp sağlığınızı tehlikeye atmayın.salgin hastalıklar devam ediyor. Ben günüm geldiğinde kan verdim bir kere de iki gün sonra verdim iki katı artmış gerek yok başka vermeye dedi doktorum. Sonra kese görmeye gittim. Size tavsiyem böyle yapın.cunku her verişte iki kat artmıyor bazen bir buçuk ta artar.stres olmayın
Tavsiyen için teşekkürler canım, seni de çok çok tebrik ediyorum maşallah diyelim sağlıcakla da ilerlesin gebeliğin. Sen de belirti var mıydı onu merak ediyorum. Ben de belirti falan yok gibi. Tutmadı mı nedir ölecek sitresten. P.tesi kan vermem gerekiyyor

Allah güzel hayırlı sonuçlarla karşılaştırsın. o tutmayan tedavide belirtiniz var mıydı peki onun merak ediyorum. Benim de p.tesi test günüm. Ama öyle aman aman belitim yok hiçç kafayı yicem :/
Yani belirtiler vardı tabi ama hepsi ilaçların etkisiydi aşırı göğüs hassasiyetim vardı eğilince bile ağrıyordu ama sonuç negatif . Estrofemin etkileriudi sanırım . Sen belirti arama özellikle de stres yapma

X