3.Gebelik

ikibebekbirhayat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2024
2
0
35
Arkadaşlar merhaba benim 5 buçuk yaşında ikizlerim var çok tesadüfi bir şekilde üçüncüye hamile olduğumu öğrendim çok da istenmeyen bir gebelikti böyle demek düşünmek istemiyorum elbette ama eşim de hiç istemiyor. Yani iz bunlar beş altı yıl önce çatlatma iğnesi vs. ile ikizlere hamile kaldım tedavisiz gebelik elde edememistik şu anda cinsel hayatı çok yolunda düzenli olan bir çift değildik anlık bir kaza oldu ve tek seferde sonuç bizi şok etti. Eşim şimdi bu gebeliği sonlandırmak istiyor maddi kaygısı var kebdisinin küçük bir marketi var petrol ofisi içinde ben de özel bir okulda öğretmenim kızlar benimmcalistigim.okulda anasinifjna gidiyorlar şimdi benim işi bırakmam kızları devlet okuluna vermemeiz gerekicek eşim.helimizin hayatı bir seviye düşecek resmen kaygısı içinde ama benim de böyle bir şey yapmaya cesaretim yok olmuş bir kere nasıl sonlandirayim.Aksamdan beri öyle kafam karışık ki

Siz istemiyorsunuz. Sadece eşiniz istedi diye yapmayın. Kaç haftalık? Düşünmek için vaktiniz var mı? Ben günah sevap kısmını çok önemserim. Yapmazdım. O sizi seçmiş gelmiştir bence.

ortak bir nokta bulmanız lazım yoksa evlilik içerisinde bu konuyla ilgili birbirinizi suçlamaya başlayabilirsiniz ileride. ama beden sizin, bazen yapılan davranışlar sadece hata bile olsa sonuclarına katlanmak zorundayız. zor bir karar. pişmanlık yaşamazsınız umarım

Çok zor bir karar eşim aslında üç çocuk isteyen biriydi ta ki ikizlerimiz olana kadar ikizler kolay büyüdü bizi yormadi tek başıma eşimin destegiyle büyüttüm ama maddi olarak çok zorladı şu an da piyasa malum düşünmek için vaktin.var mi bilmiyorum 5+2 bugün haftası yani eğer son verirsek gebeliğe o kapıdan çıktıktan sonra pişmanlık ya da birbirmizi suclma yasamamaliyiz

X