Aile Planlaması 3. Çocuk

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kesinlikle fikir alma özgürlüğünüz var, fakat aldığınız fikirler sizi nasıl etkileyecek onu merak ettim doğrusu, aldığınız fikire göre çocuğu yapmayacaksınız ya :)

Kesinlikle fikir alma özgürlüğünüz var, fakat aldığınız fikirler sizi nasıl etkileyecek onu merak ettim doğrusu, aldığınız fikire göre çocuğu yapmayacaksınız ya :)
Hayır tabiki dedisim gibi 'sadece' sormak istedim

Bence kalabalık aile güzeldir , kardeş sahibi olmak da. 3. Çocuğunuzla sadece siz değil ablası abisi de ilgilenecek. Hep beraber tatlı bir aile olacaksınız .
Bi abim ve erkek kardeşim var. Keşke daha fazla kardeşim olsaydı .. kardeşin yerini hiçkimse tutmuyor

Aynen kızım oğlum doğduğunda 4 yaşındaydı o zaman bile minik minik yardım etmeye çalışıyordu yani simdi 7 yaşında çok istiyor bir tanede kız olsun diyo esimde bende seviyoruz kalabalık aileleri ama ben oğluma üzülüyorum ya başlarsam diye 3 yaşında daha kuçok geliyor ama bu yakınlarda hamile kalırsam ablasi 8 o da 4 olmuş olacak zaten

Hadi bakalım belki aynı zamanda doğururuz :)))
He he olabilir ama Şuan hamile olma ihtimalim var regli bekliyorum :)) bence 3 yaşındaki oğlunda çok mutlu olur. Çocukların kişisel gelişimi kardeşler ile çok daha güzel oluyor . Paylaşımı öğreniyorlar . Dünyanın sadece kendisinin etrafında dönmediğini öğreniyorlar .
Yani konunuzun yorumlarına bakınca biraz üzüldüm açıkçası , Yeni nesil bol egolu olacak anlaşılan

4 yas gayet iyi abi olmak icin benim kizlarimin arasida 4 yaş zorlanmadik hic simdi dusundugum 2.yle 3.nun arasi 2.5 yaş olacak umarim kolay atlatiriz benim kizlarim maşallah sakin cocuklar hamileliklerimde hep rahat gecti şükür

Aynen zaten ailede herkeste bir bebek birde hayvan sevgisi çok fazla eminim oğlumda çok sever... o.zaman aynı zamana denk gelmez ben daha beklemiyorum:)) bebis haberinizi bekliyorum mutlaka :)) sormayın yaa sanki ne demişim bizene bundan biz mi bakicaz bilmem ne sanırsın küfür ettim ben bu konuyu annelerin fikrini almak için açtım tamam belki ilgilendirmiyor olabilir ama tatlı dil diye bir şey var kalp kırmaya ne gerek var

4 yas gayet iyi abi olmak icin benim kizlarimin arasida 4 yaş zorlanmadik hic simdi dusundugum 2.yle 3.nun arasi 2.5 yaş olacak umarim kolay atlatiriz benim kizlarim maşallah sakin cocuklar hamileliklerimde hep rahat gecti şükür
İnşallah bakalım 2.5 yaş ben cesaret edemezdim helal olsun :)

İlgilendirmiyorsa yazmalarına gerek Yok hatta girip konuyu okumalarına bile gerek Yok.
Neyse ben bebeğim 13 aylıkken regl olmaya başladım , ama düzensiz oluyorum 2 ayda bir falan, aslında Şuan son reglimden 1 ay geçti, ne zaman test yapsam ki

Ooo 1 ay geçtiyse kesinlikle yap benim oğlumda reglim 15 gün geçti hemen yaptım çift çizgiydi:)) sonra kesin olsun diye doktora gittim hamilesin demişlerdi:))

Canım kaç yaşında ogluslarin bence yap bir tane daha kız olur belki
36 yı doldurdum.
yasını almış hemen hemen her kadın sonradan birtane daha yapmadıkları için coook pişman olduklarını dile getiriyor
hatta eşimin yasça büyük arkadaşlarıda diyormuş ki keşke sonradan bi tekne kazıntımız olsaymış diye
etrafımdada müthiş bir baskı var
ve bende sizin gibi muallakta kaldım
ama saglığım yerinde olsa yaşım da biraz küçük olsaydı tamamdı da...
bu arada büyüğü 11.küçüğü 5.5 yasında

Bence o kadar da geç değil benim annem 40 yaşında doğurmuştu kız kardeşimi ben çok istiyordum zir zir ağlıyordum hep ama tabi sağlık sorununuz varsa bilemem hem çocukarınız arasıda fazla açılmadan iyi olur benim kardeşimde ben 11 yaşındayken olmuştu:)))

Valla bişey merak ettim
şimdi bu arkadaş tecrübeli annelere fikir sormak için konu açmış
varsa bir fikriniz tecrübeniz anlatın okuyalım
Yermek için neden illede birsey yazmak zorunda hissediyorsunuz ki kendinizi anlamıyorum
bu frum birbirimizle sıkıntılarımızı fikirlerimizi anlatma platformu
ama bazı bayanlar adeta burayı cuvaldız konumuna koyup rahatlıyo sanırım

Bel fıtığım var(
cocuklar inanılmaz şekilde kardes istiyor başımın etini yiyorlar neredeyse
Eşimde cıt yok.yapalımı fiyince sadece gülümsüyor çünkü analiz yapıp amannn ya ne cocugu cocuk felan yapamam yeni rahata kabuşuyorum cümlesiyle bittiği için adam kaile bile almıyor

Benimkide tam tersi ben biraz daha bekleyelim diyorum şimdi desem hemen olur yani siz öyle diye diye eşiniz bilinç altına öyle geçmiş napsin çocuklarda istiyorsa bence olmalı belki bir prenses gelir :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…