Aile Planlaması 3. Çocuk

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Eğer maddi imkanınız el veriyorsa calismiyor evdeyseniz neden olmasin Rabbim onun sevgisini içinize verdiyse bence olabilir ama siz ve esinizin kararı önemli sevgiyle
Maddiyat iyi ve aynen evdeyim eşimde bende çocuklarda istiyor ama korkuyorum öbür çocuklarımla ilgilenememekten

merhaba, ben 2 çocuk annesi biri olarak, madem maddi gücünüz var mutlaka yapın derim, evlat sevgisinin üstüne hiçbir sevgiyi tanımıyorum, yorulursanız veya yetişemezseniz de bir yardımcı bulup hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.. maddi sıkıntıyok dediğiniz için bunu düşündüm, bence harika olur....

Çok teşekkür ederim görüşleriniz için :) maddi durumumuz iyi ama başkasına güvenemem biz iki çocuğumuzuda kendimiz büyüttük sağolsun esimde elinden geldiğince yardımcı oluyor

yani siz başındayken yardımcı bır bayanın bence sadece faydası olur... aksi halde yorulup yıpranabilirsiniz...şimdiden hayırlı olur inşallahh :)

Çok teşekkür ederim görüşleriniz için :) maddi durumumuz iyi ama başkasına güvenemem biz iki çocuğumuzuda kendimiz büyüttük sağolsun esimde elinden geldiğince yardımcı oluyor

yani siz başındayken yardımcı bır bayanın bence sadece faydası olur... aksi halde yorulup yıpranabilirsiniz...şimdiden hayırlı olur inşallahh :)
Çok teşekkürler haklısınız :) oğlum biraz daha miyi büyüse diye düşünüyorum bir yandan da 33 yaşına giricem bakalım nasip :)) sizin çocuklarınız kaç yaşında :))

Çok teşekkürler haklısınız :) oğlum biraz daha miyi büyüse diye düşünüyorum bir yandan da 33 yaşına giricem bakalım nasip :)) sizin çocuklarınız kaç yaşında :))
Maşallah yaşınız çok genç iki çocuk iciin elbet üç içinde yetersiz gencsiniz arkadaşım ben 28 yaşındayım ilk bebek daha☺

Maşallah yaşınız çok genç iki çocuk iciin elbet üç içinde yetersiz gencsiniz arkadaşım ben 28 yaşındayım ilk bebek daha☺
çok teşekkür ederim sizde gençsiniz daha
Ben ilk bebeğimi(kizimi) 25 yaşında doğurmuştum 7 yaşında şimdi kız kardeş istiyorum diye dolanıyor

Guzel bi konu ,benimde gunlerdir kafami kurcalayan bi soru bu,kizim 7 yasinda oglum 3 ve kizimin bir kiz kardesi olmasini cok istiyorum benim yok ve cok eksikligini hissettim hala da hissediyorum,özellikle 3 cocuk anneleri cevaplar insallah bakimi cokmu yorucu maddi sıkınti yok cok sukur ama cokmu kalabalik oluruz bilemiyorum yolda falan onlari kontrol etmek:)) yani konunuzu takipteyim banada yardimci olacak:)

Görumcemin Sizinkiyle ayni yas aralıkları. Yalnız 2 ve 3 numara arasında 2 yaş var. Siz onları buyuturken, 1 numara rahat rahat kendi islerini yapıyor olacak. Size kalan sınavlarına hazırlanmasına yardimci olmak olacak. Yani yine iki çocuk büyutuyor gibi olacak.

3 cocuk annesi olarak cvp vereyim.buyuk oglum 8,kizim 2.5 kucuk oglum 3 aylik.

bence sizinkilerin yas araliklari oldukca iyi.3 yasindan sonra yeni bir bebegin gelmesi cok zor olmaz.zaten doguma kadar 4 yasinda olacak.benim tek zorluk cektigim nokta kizimin 2.5 yasindayken kardesinin olmasi oldu.

cok asiri kiskanclik olmasada ikiside bebek kategorisinde.disarda zorluk yasayabiliyoruz.esim olmadan cikmam mesela:)
oglumla kizim arasi 5 yas onlarda zorluk yasamadim.oglum yardimci bile oluyordu .

Maddi acidan skntinizda yokmus.psikolojik acidan esinizde yardimci bence yapin vakit kaybetmeyin.
Ben dorduncuyu ufaklik 4 yasina gelince dusunuyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…