Aile Planlaması 3. Çocuk

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Güldürdünüz haklısınız ben bakabilecegime inanıyorum esimde bende kızımda çok zaman geçmeden olsun istiyoruz tek oğlum için endişe ediyorum ve şeyi merak ettim neden sizde o potansiyel var dediniz mutlu oldum vallahi

Eşimde bende istiyoruz benim kızımdan yana bir sıkıntım yok hep istedi zaten sakindir ama oglum 3 yaşında benimde çok hareketli bana düşkün her şeyini benimle yapmak istiyor esimde yardımcı oluyor ama bir yere kadar sonuçta anneye benzemiyor :)) eşimle vakit geçirmeye gelince biz zaten üniversitenin ilk yılından beri bol bol vakit geçirdik gezdik sinemaya gittik evlenme nedenimiz çocuk içindi:)) işte dediğim gibi oğlum için endişeliyim onu incitmek üzmek istemiyorum

Çok zor mu canım neden öyle dedin aynen esimde bende seviyoruz kalabalık aileleri :))

Yok 2017 bitmeden olur üçüncü yani oğlum 4 yasinda kızım 8 yaşında olmuş olacak belki biraz daha büyümüş olur o zaman belki kardeşi gelince bu kadar düşkun olmaz bana bilemiyorum bakalım

Sizin kızınız ve oğlunuz kaç yaşında:)

Sizin üçüncü olduğunda küçük 7 yaşındaymış o iyi yine ama benimki 3 yaşında ve bana çok düşkün umarım yetebilirim hepinize :))

Canim benim inan ki sadece 6. His.
Yani dengeyi ve adaleti 3 değil 5 çocukta olsa sağlayabilirsin.

İstanbul'daki bu bombalı saldırıdan 2 saat önce esime bir saldırı olacak dedim. Bana he he dedi. Sabah "polis seni işe alsın" dedi...

İnanın sadece his.. Çok iyi bir anne olacaksın hissediyorum :)

Demek ki o kadar güzel iyi saf kalbiniz var ki hissediyorsunuz gerçekten çok teşekkür ederim burada o kadar sert cikisanlar oldu ki yok biz mi bakicaz bize ne falan sizin mesajınızı okuyunca gülümseme oluştu yüzümde gerçekten teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi üçünede aynı sevgiyi verebilirim umarım hepsine yeterim oğluma hamileyken de böyle olmuştum acaba kızıma haksızlık mi yapıyorum daha 4 yasinda biraz daha mı büyüseydi acaba annesini elinden mi almış gibi olucam diye bir sürü şey hamilelik hormonları sanırım:)) ama kızım o kadar merhametli ki ben onları düşünürken sanki hisseder gelip yanaklarımdan öper sarılır sonra karnımı da öper ne zaman gelecek anne kardeşim derdi doğdugunda da öyle oldu çok sevdi kardeşini kızım şimdi de öyle bir daha istiyorum kardeş deyip dolanıyor ama oğlum öyle değil çok düşkün bana komşunun çocuğunü sevsem ablasını sevsem hemen atlar kucağıma sürekli üstümde yapışık yaşıyoruz üçüncü gelirse nolur napariz bilemem artık umarım ki üçünede yetebilirim

benim kucuk kolikti... biri hastalanir hastanede kalirsak digerini hastahanede refaketci yataginda yatiriyordum vicdan azabiyla. hatta kucugu dis cikarirken buyukle hastanede kaldik ve cocuk hastanede mikrop kapti ishal.kusma vs.. iki yan yana yatakta beraber yattilar. artik 40 kiloya dusmustum uzuntuden stresten.. cocuk yapmak benim gibi insanlara gore degil dedim ve baska hic dusunmedim. Allah isteyen herkese versin

Allah kolaylık varsın canım önemli olan anneler tabiki her şeyiyle biz ilgileniyoruz... ogluslarin sağlıkla büyüsun inşallah

Canim kim ne derse desin takma. Eger bakabiliyorsan kalabalik aile ve cocuk guzeldir. Mini mini iki el ve ayak. Ben hamilelikten cok bunaldigimda bebisimin heyecanla ellerini ayaklarini cirpip bana gulucukler attigini hayal ediyorum hep. Daha ilk cocuguma hamileyim evlat sahibi olmadan bu duyguyu bilecegimi sanmiyorum. Ama kardesler buyuyunce birbirlerine destek olacaklar. Biz 3 kardesiz gecen anneme keske 1 kardesimiz daha olsaydi dedim. Annem de ayyyy keskeeee dedi. Yani dogan cocuk hicbir zaman pismanlik olmuyor. Mesela su an evlatlarindan birinin hic dogmamis oldugunu dusun ne kadar buyuk bir bosluk ve eksiklik degil mi? Ben hep kizkardesimin olmadigini dusunuyorum cok seviyorum onu hayatimda buyuk bir parcanin olmamasi gibi geliyor.

Aynen canım gerçekten öyle bir tanesinin olmamasını düşünemiyorum bile Allah korusun hepimizinkini kesinlikle pişman olmam canım daha karnında hissedince bile seviyor insan annem de öyle diyor biz 3 kardeşiz keşke 1 tane daha olsaydı diyor ben kararlıyım gelecek bu üçüncü takipte kal

Bence de canım iyi bir kardeşin yerini kimse tutamıyor mesale benim kız kardeşim hamileligim de olsun sancı çekerken olsun doğumda olsun normal zamanda olsun az yardım etmedi umarım bir kızım daha olsun tabiki ilk önce sağlıklı olsunn

Bu yakınlarda hamile kalırsam kızım 8 oğlum 4 yasinda olmuş olacak ailemizle aynı yerde değiliz esimde bende anca bir yardımcı ile olabilir hamileyken haftada 1-2 gün temizliğe gelir belki bakalım nasip nasil olur nasıl yaparız

Cocuklarimiz inanki çok benzer, bende baskasinin çocuğunu asla sevemem oğlum depresyona giriyor. Şuan giydigim hamile kiyafetimdeki bebek resmini bile kıskanıyor. Ben bebeğim beni sev diyor. Ama inşallah o da alisacak kardeşine. Seninkide olur inşallah. 31 yasindayim beklemek iyi olmayabilirdi, yaş ilerledikçe risk artıyor malesef. Eşinde istiyor beklemenin hic gereği yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…