3. Çocuğa hamile olanlar sohbet edelim mi?

Haklısın canım bende bir ultrasona gireyim ultrasonlar da iyi şimdi herşeyi görünüyor riskli derse o zaman bakarız. 3. de aynı cinsiyetse millet neler dicek diye bile stres yapıyoruz baksana hasta olursa neler derler neler benim kızımda doğum lekesi vardı dr büyüdükçe geçer dedi geçti de ama başta kaynanam neler dediler neler yok özürlü mü yok bişey mi çaldın da yedin vs
Sigara bile içmiyorum ya ilk 3 ay hamile olduğunu bile farketmeyenler var yasaklı madde kullananlar wc de sapasağlam doğurup atanlar var bilmiyorum Allahın takdiri artık...

Bu arada aslında bende cinsiyet öğrenmeyi hiç düşünmüyordum doğumda görürüm diyordum ama kızlarım çok hevesliler balon patlatıp öğreneceklermiş Bende heveslerini kırmak istemiyorum zaten yeni bir bebek fikrine onlar da yeni alışıyorlar bari eğlenerek alışsınlar.
Bir de unisex giysi yok arkadaş hastane çıkışı dahi yok yani çocuk çıplak kalacak cinsiyeti öğrenmezsem
Doğuma kadar da ultrasonda ben bile görüp anlarım dr un asla oraya tutmaması lazım ona da dikkat edecek değil illa ki görüp anlarım yani.
Ama erkenden öğrenmeme gerek yok yanılma payı olmasın malzemeyi tamamen net olarak görsün öyle söylesin

İnsanlar hep konuşur, duymamak lazım. Benim de 3. Erkek olursa tahmin edebiliyorum söylenecek şeyleri.. duymamaya çalışacağım. Hatta duymamak için ben daha hamile olduğumu bile söylemedim çevreme. Elimizden geleni yapalım gerisi kısmet artık. Kayınvaliden yakın mı? Lohusayken gelmesin bence

Biz de hiç giysi yok hepsini dağıttım

Benim karnım yayıldı yan simitlerim çıktı basen genişledi sivilcelerim var yine kız olacak gibi belirtiler var yani cinsiyet öğrenme hevesim de kalmadı o yüzden

Yakın malesef ay ilkinde beni yedi yedi çocuğumdan soğuttu sütüm de yoktu emmiyo diye de demediğini bırakmadı halbuki eşim de 40 gün emmiş sadece. İkincide leke de yoktu sütte geldi bu sefer de sütün yaramıyo çocuk çok zayıf dedi. Geçende dedim bunda süt olsa bile mama da vereceğim alışsın bari gece rahat ederim hiçbişe diyemiyo çünkü ilkinde mama yedi ikincide emdi diye laf etti napayım kebap mı ısmarlayayım çocuğa

Ne sinir bozucuymuş, gelmese iyi olurdu ama madem gelecek he de geç duymamazlıktan gel. İnsan o psikoloji de her şeye alınıyor zaten

Ne sinir bozucuymuş, gelmese iyi olurdu ama madem gelecek he de geç duymamazlıktan gel. İnsan o psikoloji de her şeye alınıyor zaten
Yok artık kaşarlandım Yeter ki sağlıklı olsun geri kalan hiçbir lafı bana koymaz bu saatten sonra.

Yazınızı okumuştum bir yerde ikiz kızlarım olacak demiştiniz üçüz mü oldu

Baska bir uyeyle karistirmis olabilir misiniz? Veya kız isimleri topiklerinde sadece kızlardan bahsettim dogal olarak, ona mi denk geldiniz acaba?
8. Haftadan beri belliydi üçüz oldukları, cinsiyet belli degilken... ikiz kız diyen ben olamam :)

Selamlar. 8 ve 5 yaşında iki oglum var. 6 haftalıkta hamileyim. İsteyerek oldu ama olunca ayrı Bi korkuya girdim şuan için hazırmıyım degilmiyim bilemiyorum. Bilmesemde artık cok geç

Selamlar. 8 ve 5 yaşında iki oglum var. 6 haftalıkta hamileyim. İsteyerek oldu ama olunca ayrı Bi korkuya girdim şuan için hazırmıyım degilmiyim bilemiyorum. Bilmesemde artık cok geç
Diğerleri büyümüş canım bence tam zamanında olmuş. Benim büyük 5 yaşında Bu kadar küçük olmasalar ben bu kadar gerilmezdim. Ama küçüğüm daha bebek nasıl olacak bilmiyorum ben de. Güzel olur inşallah

Benim oğlanlar cok yaramazlar yaş aldıkca rahatlığa ve sabrım kalmaz oldu. Allahım yardımcımız olur inşallah

Naber kızlar nasıl gidiyor? Günler geçmiyor ya sanki ilk gebelik gibi
Günaydın, gerçekten öyle benim 2 hafta var daha kontrole.

2li test yapacak ama sanki aç karna gel dedi diye hatırlıyorum. Yanlış da hatırlıyor olabilirim. 2li test için aç karna olmak gerekmiyor diye biliyorum. Kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…