3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Amin gulum benim Rabbim senden de razı olsun vesile oldun Mevlam gecenin hurmetine bagıslanan kullarından eylesin dualarımızı hayırlısıyla kabul eylesin inşallah hepimizin

Beni de katabilirsiniz iki cüz okurum

Allah hepimizden razı olsun Dualarımız kabul olsun inşallah. Kim bilir hepimiz nerelerden katılıyoruz… Dünyada zor ama cennet bahçelerinde görüşürüz inşallah

Allah hepimizden razı olsun Dualarımız kabul olsun inşallah. Kim bilir hepimiz nerelerden katılıyoruz… Dünyada zor ama cennet bahçelerinde görüşürüz inşallah
Yaaa ne güzel de dua ettin kuzum Allah razı olsunnnn Aminnnn inşallah çiçeğim canım aklında kalır mı bilmiyorum negonun topiğe yazdım bu akşam ramazanda sizin hatim topiğini de beni de etiketler misin katılmak istiyorum 2 hatim olacak inşallah sizin topicle

Tamamdır, unutmazsam etiketlerim tabi Kısacası sen Nisan ayı hatmine katılmak istiyorsun. Zaten bu ay sonuna kadar buradaki topikte de olacağımız için, ben seni dürterim diye düşünüyorum

Tamamdır, unutmazsam etiketlerim tabi Kısacası sen Nisan ayı hatmine katılmak istiyorsun. Zaten bu ay sonuna kadar buradaki topikte de olacağımız için, ben seni dürterim diye düşünüyorum
Hahahaah sen dürt beni canım aynen ben kuran okumalarına falan gidiyorum 1 tane daha ramazan hatimi başladım zikir felan derken unutabilirim ondan dedim kuzum dürt sen beni

clara
@Migim
Kahve __Kokusu

Son 2 cüz kaldı.
Belki sizden birine de nasip olur.
Peygamber efendimize hatim indiriyoruz

24. ya da 26. Cüz birisini almak isteyen var mi ?
yeni gördüm canım bitmiş alırdım yine kalsaydı ama..
Allah Kabul etsin. Bende çok sıkıştım hatmimi bitirmem lazım .. çok girmiyorum kk ya

Ben kendi cuzumu okudum. 25. Cüz.
Bildirim yapmak istedim. Lna16

Ssevincli canım i p e k arkadaş cüzü okumuş haberin olsunnnn leyelim okudu yazalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…