3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Okurum ben ama ne zaman başlanıcak araya giricem
Bugün başlayabilirsin canım ama listeyi 41 kişi yapmaya çalışıyorum o yüzden süreyi oku istersen sonrasında bağışlamasını yaparsın

Kaç tane okunacak Kadir gecesine kadar hatimimi bitirmem lazım o yüzden katılamayabilirim
Etiket yapayım
Sadece 1 tane okuyup kendi niyetin ile diğer liste de olan arkadaşlara da dua ediyoruz kuzum gönüllerin ne muradı varsa gibi mesela o şekilde
Teşekkürler kuzum

Okurum canım senin niyetine mi okuyacağım başka arkadaşa mı
1 kere okuyup kendi niyetini söyledikten sonra canım liste de olan arkadaşlarında ismini gecirecegiz ne gönüllerin muradı varsa gibi ekledim arkadaşım

Bir Meryem suresi okuyacağız değil mi . Katılırım bende. Haftaya okuyabilirim.
Evet 1 Meryem suresi canım kendi niyetini soyleyip ardından liste de olan arkadaşların gönüllerin muradını varsa gibi dua orası sana kalmış ayın 15 ne kadar mühleti var ekliyorum

Canım çok isterdim ama çok fazla okumam var inan yetiştiremiyorum şimdi okurum deyip eğer okuyamazsam hakka girmiş olurum. Bu mübarek ramazan günlerinde Rabbim hepimizin gönlünden geçenleri kabul eylesin, sana ve bizlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin İnşaAllah

Tamam canım sıkıntı yok
Allah razı olsun duaların içinde Rabbim kabul etsin şimdi liste kapandı zaten başka dualar da buluşuruz inşallah

41 Meryem Süresi

Başlama Tarihi : 04.04.2022

Bitiş Tarihi :15.04.2022

Okuma Listemiz

1. Lna16 Selin

2. Rprnn Hivda

3. IcimdekiSonsuzDeniz

4. M Mavi Menekse Öznur

5. Fatmazell Fatma

6. Madammor

7. Catlak-kurabiye Merve

8. i p e k Nur

9. bir mucizee Fatma

10. MssPARE Yasemin

11. Papatyamelo

12. Pembeyuvam

13. civciv161616

14. @eunja Bahar

15. Magnifiaque Merve

16. Magnifiaque - annesi

17. madamseker Vildan

18. Teach_Mavi

19. A R Y A

20. Papatyamveben-Mavi

21. kavs-i kuzah

22. Fatmazell arkadaşı- Ayşenur

23. Fatmazell arkadaşı- Şeyma

24. Meral01

25. Tiniminimavihanim Esra

26. Fatmazell Kayınvalidesi- Semra

27. Fatmazell annanesi- Meryem

28. Hali

29. busenurkaay

30. Magnifiaque -kuzeni

31. @Btlaydnz23

32. Saliha40 Saliha

33. Nefes0858

34. ShiningLife Gamze

35. R rana20 Rana

36. -Arwen-

37. Life light

38. Bonus

39. E c e

40. A Arzumsunn

41. G Gunelhuseyn

Kızlar isimlerinizi yazdırmak isteyenler bana özelden msj atabilirler, bağışlanırken öyle daha güzel olur

Önemli
Kızlar Meryem süresinde Tilavet secdeleri var haberiniz olsun yapamayacak olan olursa özelden msj atsın bana ben yaparım Allah'ın izni ile inşallah

Bildirimler bana Lna16 ya da Fatmazell arkadaşıma etiket yapılsın kızlar Etiket olmayınca görmüyoruz o yüzden kimsenin hakkına girmeyelim
Liste de olan arkadaşlar herkes bebek niyeti ile değil herkezin niyeti farklı farklı soran arkadaşlar var bebek niyeti ile mi diye o yüzden yazayım dedim

Şimdiden Allah razı olsun hepinizden kızlar Rabbim mübarek günler de ne derdiniz, sıkıntınız varsa gidersin inşallah
Dualarımızı kabul olsun Aminnnn

Dogum ve evlat isteği için biliyorum

Niyetleri yazacakmıyiz canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…