3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

@eunja baharım nerlerdesin sennnn cüz almak ister misin
Ahh Selinimm yeni gordum bildirimi kusura bakma gulum nasip degilmis diyelim Rabbim kabul etsin inşallah niyetiniziAllah razı olsun canım benim Rabbim saglıcakla ramazana eriştirsin hepimizi inşallah

Ahh Selinimm yeni gordum bildirimi kusura bakma gulum nasip degilmis diyelim Rabbim kabul etsin inşallah niyetiniziAllah razı olsun canım benim Rabbim saglıcakla ramazana eriştirsin hepimizi inşallah
Amin inşallah bebeğim Rabbim hepimizinkini kabul etsin çiçeğim önemli değil çiçeğim cümlemizi ramazanı görmeyi nasip etsin bebeğim 2. Hatim olacak kalabalık olursak bu listede olanlar var 2 hatimi de niyet ettik sende okur musun bebeğim cüz eksik olursa sana yazayım mı

Dm den yazdım gulum tamamdır yazabilirsin eksik olursa canım

DantelKiz R rana20 agustos72 kavs-i kuzah SoLeiL12 kuzular 1 hatim listesini şükürler olsun tamamladık ve düşündük ki 1 hatim daha yapalım Kadir gecesine daha 1 aydan fazla var özel günlerimiz 7 gün sürse 20 gün kusur gün kalıyor aldığımız cüzları 2 kez okursak ramazan ayında 2 hatim inmiş olacak Allah'ın izni ile katılmak ister misiniz ? Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…