3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Sen cuz listesini yaz şimdiden isteyen aliversin kalan olursa bir daha aliriz.
Saliş o iş pariş de inşallah şimdi kaç kişi olmuşuz yazayım ona göre topiği açalım inşallah

Son düzenleme:
Lenam tatlım Allah razı olsun kuzum ben daha etiket yapmadım bugün hastane işlerim vardı ilgilenemedim ALLAH razı olsun bende etiketimi yapayım listeyi tama çıkaralım cüzleri ayarlayayım inşallah tatlım b3nm sagolasin

Bu liste ramazan ayı için olan listemi galiba öyle ben etiketi hazırlayım benim dua topigine.payalsayim steyenleri ekleyip cüzleri belirleyelim

Allah razı olsun kizlar

Hoşgeldin parişimmmmmm senden de Allah razı oldun birtanem fazla elimden gelmez ama liste işleri işte yaomaya çalıştım tamam canım işlerini hallet tamamlayalım inşallah bebeğim geçmiş olsun

Bu liste ramazan ayı için olan listemi galiba öyle ben etiketi hazırlayım benim dua topigine.payalsayim steyenleri ekleyip cüzleri belirleyelim

Allah razı olsun kizlar
Evet bebeğim ramazan ayı hatim listesi tamam kuzum paylaş inşallah tamamlanır çiçeğim

Lna16 Bu aralar müsait olamayacağım canim cok yogunum tasinma islerimiz var. Bir daha ki sefere insallah Rabbim kabul etsin

Ne zamana kadar okunacak canım? Ona göre alayım☺

Lna16 Bu aralar müsait olamayacağım canim cok yogunum tasinma islerimiz var. Bir daha ki sefere insallah Rabbim kabul etsin
Tamam canım benim kolay gelsin inşallah başka zaman nasip olur kuzum Amin inşallah canım cümlemizinki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…