3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Kızlar bugun 2 kişiye okuyaz U Uyku gunlugu ve agustos72 agustos72 için niyetleri aşagıdakı gibidir.

U Uyku gunlugu : yakın zamanda hayırlı biri ile nasibimdeki kişi ile yollarımızın birleşmesi

agustos72 agustos72 : Allahım bize helal kazanç nasip et. Kızımı saglıkla, senin rızana uygun bir şekilde yetiştirmeyi ve hayırlı evlat olmasını nasip et. Yuvamızdan huzur mutluluk saglık ve bereketi eksik etme. Amin diyen dua kardeşlerimin dualarını kabul eyle

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ Elifnesli65 Elifnesli65
@ kayra1209 kayra1209
@ U Uyku gunlugu
@ agustos72 agustos72
U Uyku gunlugu ve agustos72 agustos72 niyetine okudum Rabbim kabul eylesin gönlünüze göre versin inşallah 🙏🏻🌸

kızlar aynı dileklerle dualara devam ediyorum listeyi 3 kere çeviricez. Yani dua bitiminde yine aynı kişilerle okuycaz. dilekleriniz değiştiyse mesaj atın düzeltelim

Bugün B blueandblue ve dreamy07 dreamy07 için okuyoruz niyetleri şu şekilde;

B blueandblue :Rabbim duam nasibime, nasibim kaderime, kaderimde sana emanet sen herşeyin hayırlısını bilirsin. Gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle. Eğer hayırlı deilseki ozman hayırlısı ile tez vakitte senin razı olduğun bi insanla hayırlı bi evlilik hayırlı bi yuva nasip eyle. Banada senden gelecek olana razı olacak kalp gönül göz razılığı nasip eyle. Şu içinde bulunduğumuz 3 aylar hürmetine sen beni kapından ellerim boş geri çevirme. Vesile olanlarında dualarını kabul eyle. Amin amin amin ecmain.

dreamy07 dreamy07 : Canım babam in mekânı cennet olsun zerre günahı varsa rabbim onu affetsin hzmuhammet sav komşu eylesin, annem,eşim,ben,çocukların için rabbim kötü insanlarla,hayırsız işlerle karsilastirmasin , borclarımız bir an önce bitsin ödeme kolaylığı olsun, halkımı yiyen işyeri için decrabbim hakkımı son kuruşuna kadar almamı nasip etsin, mayis daki sınavı da kazanmalı nasip etsin, hayırlısıyla hayırlı bir iş de nasip etsin, rabbim kimseyi evladıyla eşiyle annesi babasıyla sınamasın bizi de sınamasın, çocukların hep mutlu olsun rabbim onlara dayanamayacağı acı yaşarmasın, Allah im tüm depremzedelere yardım etsin, annesiz babasız kalan tüm yavruları korusun, ruhu kalbi güzel olan hicbir insan incinmesin, Allah tüm hastalara şifa versin tüm yakınlarını kaybedenlere sabır versin ve herkesi rabbim cennetinde kavuştursun, okuyanlardan Allah razı olsun.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra 41 Hz. Yunus duası ve sonra yine 3 salavat

B blueandblue
@ dreamy07 dreamy07
@ kayra1209 kayra1209
@ -loyalty -loyalty
@ Z Zeynoyi
slnn12345 slnn12345
@ U Uyku gunlugu

kızlar aynı dileklerle dualara devam ediyorum listeyi 3 kere çeviricez. Yani dua bitiminde yine aynı kişilerle okuycaz. dilekleriniz değiştiyse mesaj atın düzeltelim

Bugün B blueandblue ve dreamy07 dreamy07 için okuyoruz niyetleri şu şekilde;

B blueandblue :Rabbim duam nasibime, nasibim kaderime, kaderimde sana emanet sen herşeyin hayırlısını bilirsin. Gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle. Eğer hayırlı deilseki ozman hayırlısı ile tez vakitte senin razı olduğun bi insanla hayırlı bi evlilik hayırlı bi yuva nasip eyle. Banada senden gelecek olana razı olacak kalp gönül göz razılığı nasip eyle. Şu içinde bulunduğumuz 3 aylar hürmetine sen beni kapından ellerim boş geri çevirme. Vesile olanlarında dualarını kabul eyle. Amin amin amin ecmain.

dreamy07 dreamy07 : Canım babam in mekânı cennet olsun zerre günahı varsa rabbim onu affetsin hzmuhammet sav komşu eylesin, annem,eşim,ben,çocukların için rabbim kötü insanlarla,hayırsız işlerle karsilastirmasin , borclarımız bir an önce bitsin ödeme kolaylığı olsun, halkımı yiyen işyeri için decrabbim hakkımı son kuruşuna kadar almamı nasip etsin, mayis daki sınavı da kazanmalı nasip etsin, hayırlısıyla hayırlı bir iş de nasip etsin, rabbim kimseyi evladıyla eşiyle annesi babasıyla sınamasın bizi de sınamasın, çocukların hep mutlu olsun rabbim onlara dayanamayacağı acı yaşarmasın, Allah im tüm depremzedelere yardım etsin, annesiz babasız kalan tüm yavruları korusun, ruhu kalbi güzel olan hicbir insan incinmesin, Allah tüm hastalara şifa versin tüm yakınlarını kaybedenlere sabır versin ve herkesi rabbim cennetinde kavuştursun, okuyanlardan Allah razı olsun.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra 41 Hz. Yunus duası ve sonra yine 3 salavat

B blueandblue
@ dreamy07 dreamy07
@ kayra1209 kayra1209
@ -loyalty -loyalty
@ Z Zeynoyi
slnn12345 slnn12345
@ U Uyku gunlugu
B blueandblue ve dreamy07 dreamy07 için okudum Allah kabul etsin

Bu arada ayrinayri okuncak yani 41 Hz Yunus bir arkadasa okuncak sonra bir daha 41 Hz Yunus duasi diger arkadasa okunacak bilginize kizlar

Kendi niyetime ve dreamy07 dreamy07 niywtine okudum. Rabbim kabul etsin.

Allahım nasılki Hz. Yunusu bu balığın karnında duydu da onu içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtardı ise bizleride içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkarıp aydınlığa kavuştursun amin amin amin ecmainn

X