3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

41 hz yunus duasi, 313 fatiha ve soyle bisey aklimda asagidaki dua
Eûzü billahis-semî’il alîmi mineşşeytânirracîm
Sonrasida haşr suresi son 3 ayeti
Sizin aklinizdaki nedir hatta diyorum ki listeyi gunde 2 kisi filan yapsak mi diye bile dusundum ne dersiniz nasil yol izleyelim
Ne dersen varım kuzu

Kızlar bugun 2 kişiye okuyaz Elifnesli65 Elifnesli65 ve kayra1209 kayra1209 için niyetleri aşagıdakı gibidir.

Elifnesli65 Elifnesli65 : 1 salavat Rabbim Fatma oğlu Erol kulunun İslamiyetle şereflendir hidayet ver.dua isteyen bu kuluna mesleginde atanmasını nasip eyle.çocuklarina eşine anne babasına uzun ömürlü olmayı haklarında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.oğluna kızına şifa ver.bu aileyi peygamber efendimize komşu eyle.evlat acısı gösterme bu aileye ve her türlü doğal afetlerden koru Rabbim.helal riziklar gönder bu aileye kimseye muhtaç eyleme Rabbim amin Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed

kayra1209 kayra1209 : Sedef hastasıyım, Şafi ismiyle şifa istiyorum Allah’ın izniyle 🙏🏻

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ Elifnesli65 Elifnesli65
@ kayra1209 kayra1209
@ U Uyku gunlugu
@ agustos72 agustos72
Kendim ve arkadaşım için okudum slnn12345 slnn12345

Kizlar yeni dua o zaman zaten 8 kisiyiz saniyoeum 2 kisi okuyup daha cok dua edebiliriz isterseniz yani yaklasim 8 gunde 41 hz yunus duasi ve 313 fayiha okunmus olur kisi basi ne dersiniz sonrada diger duaya geceriz 2 kisilik.
3 kerelik dua oldu listeyide kapatiriz yaklasik 12 gunde uzerimize 3 kere dua edilmis olur ne dersiniz?

Kizlar yeni dua o zaman zaten 8 kisiyiz saniyoeum 2 kisi okuyup daha cok dua edebiliriz isterseniz yani yaklasim 8 gunde 41 hz yunus duasi ve 313 fayiha okunmus olur kisi basi ne dersiniz sonrada diger duaya geceriz 2 kisilik.
3 kerelik dua oldu listeyide kapatiriz yaklasik 12 gunde uzerimize 3 kere dua edilmis olur ne dersiniz?
Çok güzel düşünmüşsün canım benim dualarda çokk gzel 🥰

Tamamdır canım ❣️

Kızlar bugun 2 kişiye okuyaz U Uyku gunlugu ve agustos72 agustos72 için niyetleri aşagıdakı gibidir.

U Uyku gunlugu : yakın zamanda hayırlı biri ile nasibimdeki kişi ile yollarımızın birleşmesi

agustos72 agustos72 : Allahım bize helal kazanç nasip et. Kızımı saglıkla, senin rızana uygun bir şekilde yetiştirmeyi ve hayırlı evlat olmasını nasip et. Yuvamızdan huzur mutluluk saglık ve bereketi eksik etme. Amin diyen dua kardeşlerimin dualarını kabul eyle

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
@ U Uyku gunlugu
@ agustos72 agustos72

Kızlar bugun 2 kişiye okuyaz U Uyku gunlugu ve agustos72 agustos72 için niyetleri aşagıdakı gibidir.

U Uyku gunlugu : yakın zamanda hayırlı biri ile nasibimdeki kişi ile yollarımızın birleşmesi

agustos72 agustos72 : Allahım bize helal kazanç nasip et. Kızımı saglıkla, senin rızana uygun bir şekilde yetiştirmeyi ve hayırlı evlat olmasını nasip et. Yuvamızdan huzur mutluluk saglık ve bereketi eksik etme. Amin diyen dua kardeşlerimin dualarını kabul eyle

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
@ U Uyku gunlugu
@ agustos72 agustos72
U Uyku gunlugu ve agustos72 agustos72 için okudum Allah kabul etsin

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
@ U Uyku gunlugu
@ agustos72 agustos72
Okudum canım

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
@ U Uyku gunlugu
@ agustos72 agustos72
Okudum

X