3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Okudum

dreamy07 ve B blueandblue niyetine okudum. Rabbim kabul eylesin ve gönlünüze göre versin

Kızlar bugun 2 kişiye okuyaz Elifnesli65 ve kayra1209 için niyetleri aşagıdakı gibidir.

Elifnesli65 : 1 salavat Rabbim Fatma oğlu Erol kulunun İslamiyetle şereflendir hidayet ver.dua isteyen bu kuluna mesleginde atanmasını nasip eyle.çocuklarina eşine anne babasına uzun ömürlü olmayı haklarında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.oğluna kızına şifa ver.bu aileyi peygamber efendimize komşu eyle.evlat acısı gösterme bu aileye ve her türlü doğal afetlerden koru Rabbim.helal riziklar gönder bu aileye kimseye muhtaç eyleme Rabbim amin Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed

kayra1209 : Sedef hastasıyım, Şafi ismiyle şifa istiyorum Allah’ın izniyle

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07
@ B blueandblue
@ Elifnesli65
@ kayra1209
@ U Uyku gunlugu
@ agustos72

Elifnesli65 ve kayra1209 için okudum Allah kabul etsin

Züleyha ve Kayra için okudum canım

Okudum,
liste bitiyor ya ne çabuk bundan sonra ne okuyacağız kuzu
41 hz yunus duasi, 313 fatiha ve soyle bisey aklimda asagidaki dua
Eûzü billahis-semî’il alîmi mineşşeytânirracîm
Sonrasida haşr suresi son 3 ayeti
Sizin aklinizdaki nedir hatta diyorum ki listeyi gunde 2 kisi filan yapsak mi diye bile dusundum ne dersiniz nasil yol izleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…