3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Kizlar redvelvetcake arkadasimizin annesi rahatsiz yasin veya 1000 ya şafi okur musunuz arkasadimiza destek olalim lutfen ben kendim gece kalkip okumalarimi yapcam insallah. Sizde yaparsaniz cok sevinirim

Bin ya şafi okudunm redvelvetcake rabbim şifa versin amin

Diğer grupta redvelvetcake anneciğine Yasin okuyacağımı yazdım çiçeğim slnn12345

ağzına yüreğine sağlık tatlım benim bende okuyacağım güzel kalpli arkadaşım
Allah razı olsun kızlar sizdenİyi ki yolumuz kesişmiş, gerçekten iyi insanlara denk gelmek de rızkımızın bir parçasıymış derler ya, siz de aynı öylesiniz bana

Allah razı olsun kızlar sizdenİyi ki yolumuz kesişmiş, gerçekten iyi insanlara denk gelmek de rızkımızın bir parçasıymış derler ya, siz de aynı öylesiniz bana
İyiki varsın sende kuzum Alah razı olsun senden de kızlar mesajlarımızıgördükçe lütfen 1 tane aytel kursı okuyalım vaktimiz yoksada annesının ıyılesmesı için biliyorum hepiniz duyarlı insanlarsınız bırırmıze dua ederekguc bulcaz inşallah -loyalty ve redvelvetcake 'in annesı için dua edelım aklımıza geldikce şimdiden agzınıza yüreğinize sağlık

Allah razı olsun canım benim

Okudum canım Allah kabul etsin

-loyalty ALLAH gönül ferahlığı versin redvelvetcake annesinede RABBİM şafi ismiyle şifa versin

Allah senden de razı olsun canım gerçekten bu sayfada iyi insanlar var Allah hepinizin gönlüne göre versin rabbim anneciğne şifa versin amin

Kızlar yarından itibaren yeni listeyi hazırlayacağım katılamayacaklar varsa bildirebilir mi acaba? birkaç kere bu soruyu sorcam çünkü ona göre liste hazırlayacağım kızlar

Her ikisinede okudum Rabbim gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eyleyip nasib etsin amin

Kızlar yarından itibaren yeni listeyi hazırlayacağım katılamayacaklar varsa bildirebilir mi acaba? birkaç kere bu soruyu sorcam çünkü ona göre liste hazırlayacağım kızlar
Liste bitene kadar bu tesbihi okuyalım bence bu tesbih çok güzel etkileri oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…