3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Ne okuyalim kizlar yas 313 ayetel kursi veya fatiha iki kisiye yani kisi basi 31 dusuyor yada kisi 1 bismillah 20 duasi olabilir. Yada 1 kenzülarş duasi. Aklinizda var mi baska oneriler var mi varsa onlarida yazabilirsiniz kizlar
70 ‘’YA ALLAH YA RAHMAN YA RAHİM YA KAVİ YA KADİR’’
Diğer grupta bunu okuyorlar ben kaçırmıştım
Buda olabilir günlük 2 kişiye
Fatiha ve Ayetel kürsi de olabilir. 313ü kişi sayısına bölcez dimi öyleyse az düşer rahat olur

70 ‘’YA ALLAH YA RAHMAN YA RAHİM YA KAVİ YA KADİR’’
Diğer grupta bunu okuyorlar ben kaçırmıştım
Buda olabilir günlük 2 kişiye
Fatiha ve Ayetel kürsi de olabilir. 313ü kişi sayısına bölcez dimi öyleyse az düşer rahat olur
Tabiki bolcez canim 31 civari duser evet YA ALLAH YA RAHMAN YA RAHİM YA KAVİ YA KADİR’’ bunu da ya da 1 2 sonraki okumada okuycaz aklimda

Ne okuyalim kizlar yas 313 ayetel kursi veya fatiha iki kisiye yani kisi basi 31 dusuyor yada kisi 1 bismillah 20 duasi olabilir. Yada 1 kenzülarş duasi. Aklinizda var mi baska oneriler var mi varsa onlarida yazabilirsiniz kizlar
Benim adetime denk gelmiş oluyor. Zaten birimize denk gelmese diğerine gelir o yüzden bunlar yerine diğer arkadaşın dediğini gibi Ya Allah Ya Rahman ... gibi şeyler çekmek daha iyi gibi.

Kuzu bismillah 20 duası ne bilmiyordum, baktım ve o olsun isterim,çok hoşuma gitti ilk defa duydum

X