3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Tesekkur ederiz canim ama kendjni iyi hissetmiyorsan okuma sen. Ben de sana 41 Hz Yunus duasi 500 yafi ve 7 insirah suresi okudum
Allah razı olsun bu gruplara dahil olduğum için çok mutluyum Okumaya devam edeceğim canım iyi geliyor baştan toparlanamam gibi geldi ama oğlum için eşim için ayaktayım insan herşeye alışıyor Allah beterinden sakınsın .. çok incesin sağol

Aklimdasin ben yine okuyacagim canim Allah razi olsun sana esine ogluna huzur saglik versin canim

Hayırlı geceler kızlar ya sanki boğazıma balık kılçığı takılmış ama eşim diyor yok tahriş etmiştir bende çok korkuyorum kılçıktan ne yaptımsa geçmedi ağrısı lütfen dua edin bana da bir taraftan iki aylık bebeğimde hiç süt emmek istemiyor kaç gündür kabız lütfen dualarınızı esirgemeyin

Geçmişolsun canım balıktan mı oldu peki? ya şafi okuyorum

Dua edelim geçmiş olsun da mutlaka kulak burun boğaz plan bir hastaneye git iki sn’de çıkarırlar. Korkma.

Bende inşirah ve Ya Şafi okudum. Rabbim yüreğine ferahlık versin oğluna da sağlıklı hayırlı bir ömür nasip etsin. İnşallah ilerleyen süreçte yeniden hamile kalıp sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Bu grupta ne güzel insanlar var böyle Allah hepinizden razı olsun...

Boğazın geçmezse Bi doktora git canım
Kılçık yok tahriş olduysa ballı ılık süt içebilirsin
Bebeğin için de YouTube da kaka yapması için masajlar var onları deneyebilirsin. Sende bol su iç
Kabızlığı için doktoruna söyledin mi fitil falan verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…