3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

kızlar bu da diğer grup isteyen katılabilir redvelvetcake soranlarda katılmış olur canım U Uyku gunlugu ve Elifnesli65 canım linke tıklayın

Canim açılmıyor link nerde ben yeni üye oldum tam bilmiyorum

Biz okuduk canım Allah kabul etsin
Hayırlı kandiller
Rabbim herkesin gönlüne göre versin niyetlerini dualarını kabul etsin

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Cuma (27.01.2023)
8. slnn12345 slnn12345 Cuma (27.01.2023)

erken okumak zorunda kaldım Allah kabul etsin . Bugün okumam da tamam çok şükür, eksik bir şey var onu da şimdi tekrar edeceğim

kendime hatırlatma:
3 aylar için oluşturduğumuz dualarımıza yarın başlıyoruz kızlar. Hergün birinin niyetine okunacak persembe kandil toplu kollektif dua yapacağız onun duşında sıralama belli herkes gününe bakabilir. 2 gün üstüste bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır. Hem de dua platformu hakka girmeyelim sonuçta bir yandan sevap kazanırken bir yandan günah olmasın. Yapamayacak olanlar şimdiden listeden çıkarsa çok sevinirim.

Okuma sırası şöyle 7 Estağfurullah, 7 Elhamdülillah, 3 salavat, 41+41=82 adet Hz.Yunus duası 2 kişi niyetine ve kapanış 3 salavat
28.01.2023 Cumartesi günü 41+41+41=123 kez Hz. Yunus duası tek fark bu oldu diğer günler aynı

Seni rahatsız etmek istemedim, çok üzüldüm inan ne söylenir ne rahatlatır seni bilemiyorum. Allah sabır versin, umarım bu kötü günleri geride bırakırsın. Allah yardımcın olsun

Canım 1 yasin ve Hz. Yunus duasını tüm herkesin niyetine okudum.Allah kabul etsin, dualarımızın kabul olduğu sevincini yaşatsın

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden. Benim için de okur musunuz? Kanamam var vaktim halim olsa da zaten okuyamam galiba.. yarın devam ederim kalan sıradan okumaya inşallah

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden. Benim için de okur musunuz? Kanamam var vaktim halim olsa da zaten okuyamam galiba.. yarın devam ederim kalan sıradan okumaya inşallah
Sende hala niyetlerdesin kuzum.sanada okuycak herkes zagen Allah sifa versin sana esine ailene sabirlar versin.Biran once iyilesirsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…