3 ayda 8 kilo verdim.Nasıl mı?

Denizzzz nerelerdesin sesin çıkmıyor??

cnm emziriyorum ama doktorum günde 3 litre su, rezene çayı ve yeşillik yedikten sonra istediğin gibi diyet yap dedi.ztn bebeğim ek gıdaya da geçti....haa bir de kendi bünyem için süt ve yoğurt...gelşmeleri paylaşırm cnm.

Diyetisyende kontrolde 5 günlük uygulanan şok diyetle birlikte şusn ki kilommm 63.5 :) hedefime azzz kaldıııı:)

Denizzzz nerelerdesin sesin çıkmıyor??

Geldim geldim :))
Ya ben biraz dağıldım 1-2 gün kaçırdım sinavlarim vardi onlara hazirlanmaktan yazamadimda tartılmiyorum korkudan şimdi, dikkat etmeye başladım tekrardan. Pazartesi sağlam donüyorum diyet spor yeniden basliycam. Sen neler yatın bakalım?

Yarın gene dikkat ederimde pazar gene yemeğe davetliyiz. Bu yemekler öldürecek beni, soz az yiyeceğim ama. Haziran sonuna kadar 4kilo hedefliyorum. Bu arada eseydim görmeyenler, çok incelmissin dedi

Yarın gene dikkat ederimde pazar gene yemeğe davetliyiz. Bu yemekler öldürecek beni, soz az yiyeceğim ama. Haziran sonuna kadar 4kilo hedefliyorum. Bu arada eseydim görmeyenler, çok incelmissin dedi

:))) Dahada vercez şeker.Yaza bomba gibi gircez:) ben şok diyet uyguladım 5 günde 1.500 gr verdim.ama dünde bugünde dikkat edemedim.Yarında memlekete annemleri ziyerete gidiyorum.allahım yardım et diyorum başka bişi demiyorum.yarından sonraki gün yine sıkcam bir yerlerimi :)

Ben geldim. Haftasonu abartmadım:)) ama gene kabizlik sorunu varya boyle olunca kilom yüksek cikiyor tartilmayi sevmiyorum. 57gosterdi bu sabah.
Sabah:domates,maydanoz,biber, 50gr kadar peynir yedim,2dilim kepekli ekmek
Ara:elma,2ceviz
Öğle:kepekli makarna ama az abarttım galiba, salata ben ama yağ tuz koyuyorum ya koymazsam yiyemiyorum
Akşamında salata ve yoğurt 2de grisinimiydi su çubuklar onlarla geçirmeyi düşünüyorum.

Hani sok diyet :))

Bu arada haftasonu alışverişe çıktım üst bedenim s, alt bedenim 36 olmuş:))))))))))))))

Oooo dikkat et çok yeme orada:))

Son düzenleme:

cnm sen neden diyet yapıorsn.... maşallah çok iyisin zaten.

:))Kıskandım mı ne:) merak etme elimden geldiğince dikkat ediyorum.Anneciğimin güzel yemeklerine rağmen...3 ayda tam 10 kilo vermişim bende.başlığı değiştirmem lazım aslında:) Bu ay sonundaki hedef 61 :) idealim de 59-60 az kaldı azzz:)

cnm sen neden diyet yapıorsn.... maşallah çok iyisin zaten.

Teşekkür ederim ama 61-62 arası olmuştum boyumda 1.59 fazla geliyordu. Rejim gibi yapmadım dikkat ettim hep bu sabah 56.300 gördüm. Bende birkaç yıldır hasimatolular troidi çıktı,bel fıtığı problemimde var. Kilo almak benim ayakta uzun kalmam icin problem. Doktora ilk gittiğimde 54 gibi bir seydim bel fıtığından dolayı, adamın ilk söylediği zayiflayabildigin kadar zayıfla bele az yük bindir oldu. Birde 2yil önce evlenip yurt dısına geldim. Yogun calışma temposundan sonra sadece evde oturup bol bol güzel yemek yapıp yedim. Göbek cevresi iğrenç bir hal aldı. Biraz dikkat biraz spor hallettim bayağı. Ee yazın bikinide giycez:))

Kesin turkiyeye gelişimde 2-3kilo alır donerim, hep öyle oluyor. 50-51gidersem dönüşmede 53-54 zaten gelirim :))

Tey tey 56.3

Kalan:3.3 vereceğim süre: 7hafta

İlk hedef 55
İkinci 54
Üçüncü 53:)) burda dururum herhalde, olmayan vermeye kıymadınız bir kac kıyafetim var hedef onların icine girmek, bu arada cogu şey büyük geliyo alışverişe çıkmalıyım:))

Aksam hafif yediğiniz anda kilolar gidiyo dün aksam salata balık yedim, bügünde menüm aynı. Salatada öyle yesil değil patlıcan biber kozlemesi. Bide 5te falan yiyorum aksamı sonrasında bı küçük meyve belki sut.

Oooo ooooo kimse yok:))

Ben 56.4 deyim hala. Haftasonu acısı çıkıyor ötesi,salı günleri:))
Ama bugün hevesliyim kaçamagin olmadıgı sporun olduğu bir gün olacak benim icin :)) bu haftasonuna kadar artık 55. 5 goreyim yaaaaa...

Burdayımmmm:))

Ama gidişat pek ii olmadığı için sesim çıkmıyor:)Annemin yanında olmama rağmen çok dikkaty ediyorum.Spor yapıyorum.Ama tartı 1 - 1.5 kg fazla gösteriyor

Ya annemlerin tartı fazla , yada ödem oldu vücudumda.Yoksa neden alim yaaaaa

Başka tartıya inanma hatta orda hiç tartilmasaydin. Olsun genelde moral bozmak yok olacak, bak bende haftasonu yediklerimi eritmedim. Cuma 56.3 idim. Bu sabah 56.4 U gördüm. Bı haftasonu 2-3gune mal oluyo yaaaa.

Başka tartıya inanma hatta orda hiç tartilmasaydin. Olsun genelde moral bozmak yok olacak, bak bende haftasonu yediklerimi eritmedim. Cuma 56.3 idim. Bu sabah 56.4 U gördüm. Bı haftasonu 2-3gune mal oluyo yaaaa.

Duramadım tartıldım morelim bozuldu :)Ama şişlik hissediyorum umarım kalıcı kilo olmaz...

Ayın 26 sında kontrolüm var hafta sonu eve dönüyorum.Kontorolden önce yine şok diyet uygulayıp aldıklarımı vermem lazım:)

Zaten 1 temmuzdada tatile gidiyozzzyandım ki ne yandım.Tatildede dikkat etmicem bananeeee!!

tatilde dikkat edilirmi yaf. benim derdimde aslinda 50 olmak degil, simdi elli olursam turkiyeden donusumde 2-3 kilo alir tekrar verme derdim olmaz :)))

su sok diyeti merak ettim bak iyice sadece sivi falan mi tuketiyosun?

ben bugun 56.3 olmusumda cuma kilo. masallah ne kadar yediysem haftasonu 3 gunde esitledim )

bugunku menude hiç fena degil ama sabah borek ogle ispanak aksama kisir bolcana yatmadan da 1 bardak sut.

lesli teyzemle yuruduk bugun oglen bide gece. yarinda yuruyusu abartcam valla. spora yeniden basladim. ne guzel gobegimi inceltmistim, uzun suredir biraktim.

evdeki kiloyu merak ediyorum ben hadi bakalim :))

Canım şok diyet aslında şok diyet gibi değil.Yani benim kalori miktarım 1800 kcal olduğu için kaloi miktarını düşürdü sanırım.4 GÜN UYGULUYOSUN...

Kahvaltı : küçük yağsız tost + yeşil çay
Ara :Meyve ( 1 adet )
Öğlen : 1 simit +ayran
İkindi : 1 bardak süt (200 ml)
Akşam : 150 gr et (ben beyaz et yemediim için kırmızı et sadece 150 gr.beyaz et yiyenler için sınırsız) + az yağlı salata

akşam yemeğinden sonra en az 4 saat ayakta olman lazım.yani u6yku saatini ona göre ayarlıyorsun.

tabi bol bol sıvı...ben bu yöntemle 4 günde 1500 gr verdim.

Şimdi kiraz detoksunu uygulayacağım.Hani maranki nin belirttiğini.Sanırım 18/19/20 hazirnda uygulanıyor.Sende denesene :)
:13:

selam. bende diyetisyen eşliğinde 12 kilo verdim sonra diyetisyeni bıraktım. geri kalan 4-5 kilomu kendim vermeye çalışıyorum. birşey sormak istiyorum. bu şok diyet diye bahsettiğini diyetisyen mi verdi merak ettim. eğer doktor verdiyse bende denemek isterim.

Merhaba...Evet diyetisyen verdi.Bende diyetisyen kontrolünde zayıflıyorum. başlık gerçi 8 yazıyor ama bende 3 ayda 10 kilo verdim.Siz kaç ayda verdiniz 12 kg yu?

ben 2 ayda 10 kilo verdim. sonra 2 kiloyu da kendim verdim. ilk sayfada yer alan listeniz benziyor benimkine. şimdi o listeden sıkıldığım için bir de biraz hızlı gitsin istediğim için ilgimi çekti şok diyet? 4 gün mü yapılacakmış. birde hızlı gitsin diye mi verdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…