3 ayda 8 kilo verdim.Nasıl mı?

2 ayda 10 kilo♦süper bişi valla.Tebrik ederim...evet 3 gün ama biz 4 gün yapalım dedi.o ayki hedef kilomu yakalayamadığım içinde 3-4 günlük bu şok diyetle hedefi tutturduk...

2 ayda 10 kilo♦süper bişi valla.Tebrik ederim...evet 3 gün ama biz 4 gün yapalım dedi.o ayki hedef kilomu yakalayamadığım içinde 3-4 günlük bu şok diyetle hedefi tutturduk...

teşekkür ederim bende bu şok diyeti uygulamaya karar verdim izninle. zaten çok zor değil. bana 1 günlük bir detoks uygulatmıştı sadece bitki çayı ve karnabahar haşlamasından oluşan ondan sonra artık her diyeti kolaylıkla yapabilirim sanırım.

ay kusura bakmazsan birşey daha sormak istiyorum. simit ayranın mantığı nedir birşey söyledimi? daha sağlıklı birşey neden yazmadı acaba?

Karnabahar ye 20 kilo birden vereceksin deseler yinede yiyemem:)haklısın ondan sonra bu diyet ziyafet :)

Umarım işinize yarar...

ay kusura bakmazsan birşey daha sormak istiyorum. simit ayranın mantığı nedir birşey söyledimi? daha sağlıklı birşey neden yazmadı acaba?

Ara öğünde secenekler sundu.Mesela meyveli yoğurt la diyet bisküviler varya form olanlar veya nesfikle süt , veya simit ayran ...

ben tercihimi simit ayrandan yana kullandım.Tok tutuyor diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…