3 4 erkek ile aldatilip affeden erkek?

İstediği kadar arkadaşınız olsun. Kendinize neden dert ediyorsunuz, daha açık sorayım aldatılan çocuğa karşı hislerimizi mi var? Konu açacak kadar kafayı takmışsınız.

Afedersiniz yeni ďe banlandım ama toplumda o...uluk da normal , gvatlık da normal artık hiçbir şeye şaşırmıyorum
O kadar haklısın ki içimden geleni yazdın herkes beni çocuğa göz dikmekle suçladı ihanete göz yummadigim için maalesef onlar için normallesmis

Siz söylesem mi diye konu açtığınızda ne dediler size, boş ver karışma sana ne, buna rağmen söylediniz, yakında çocuk kıza söyler ortak, düşmanları siz olursunuz.

Siz söylesem mi diye konu açtığınızda ne dediler size, boş ver karışma sana ne, buna rağmen söylediniz, yakında çocuk kıza söyler ortak, düşmanları siz olursunuz.
Söyleyeyim mi diye konu açmamistim ki ben ama böyle durumda insan kaybetmiş olmam kurtulmus olurum boşverin

Çocuğun geçmişte travması varmış keşke önce kızı uyarıp ayrılmasını sağlasaydınız.
O kadar haklısın ki içimden geleni yazdın herkes beni çocuğa göz dikmekle suçladı ihanete göz yummadigim için maalesef onlar için normallesmis
karışma demek normalleştirmek olmuyor ki bakın çocuk affetmiş dürüst oldunuzda elinize ne geçti? Belki açık ilişki yaşıyorlar.
Kendimden örnek vereyim bende aldatılan kız arkadaşlarımı uyardım hiçbiri dinlemedi benim göz koyduğumu zannettiler iftira attılar değmeyecek insanlar için kendimi yıprattım malesef her zaman dürüstlük işe yaramıyor.

şimdi size hak verdim normal böyle dusunmeniz fakat ben bu insanları kaybettiğime uzulmeyecegim kızı uyar demissiniz haklısınız o konuda ve defalarca uyardım üzüldüğümü söyledim kızın umurunda dahi olmadi dalga geçer gibi davranmaya devam etti

Vay arkadaş ablası, kuzeni aldatılsa söylemesi boyun borcu oluyor da, az samimi birine aldatıldığını söylemek niye üzerine vazife değil oluyor ya?

Dolandırılan birine dolandırıldığını söylememeliyiz mi?, kandırılan, aldatılan? E hani empati, bizim de başımıza gelebilirdi duyarlılığı.. Dövülen, şiddet görenleri de görmezden gelelim çünkü bize ne..

Vay arkadaş..

:') haklısınız... bu zihniyetteki insanların anlayacağıni dusunmesem de

Kusura bakmayın da bunlar sizin arkadaşlarınız. İnsanlara laf atacağınız kendinize bakın.
Farkedene kadar arkadaşımdilar siz neden anlamaya çalışmak yerine sürekli saldırıya geciyorsunuz aldatan ile fazla mi empati kurdunuz anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…