Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum buraya atmadım ama iğne etkisi geçtikten sonra testim hep çift çizgi olmaya başladı doktora gitmeden 2 gün önce çizgi azaldı yok oldu.
Doktora gittim, doktorda hamileydi😊 progesteron 31.16 çıktı dedim.Progestan vermiştik sana değil mi dedi hayır vermediniz kullanmadım dedim.Hemen kan alalım progestan desteği olmadan o kadar artmaz hamile olma ihtimalin yüksek dedi.Kan verdim progesteron 9.57 ye düşmüş, beta 2.
Doktor alttan muayene etti, hani iğneden 6 gün sonra 3 yumurta gelişmişti ya onlar 2.5 ve 3 cm kist olmuş.Progesteron sebepsiz bu kadar yükselmez, bende yıllarca çocuk için uğraştım aynını bende yaşadım, üzgünüm ama büyük ihtimalle döllenmiş ama tutunamamış, bu ay pıhtılı ve yoğun kanaman olabilir korkma çok ağrın olursa gel dedi.
Dediği gibi oldu sanki toprak gibi putur putur değişik bir kanama oldu.Geçen yıl nisanda kimyasal geçirmiştim kanama şekli aynıydı, bu yıl yine nisan🥺
Geçen yıldan tek farkı bugün sabah beyaz akıntı vardı birden şiddetli ağrıyla kanama oldu, muhtemelen kimyasal geçirdim doktorda demişti zaten😥
Takip ettim sürecini herşeyin hayırlısı bende çok üzülmüştüm kimyasal diyince ama sağlıksız doğacağına baştan olmasın daha iyi demekki hamile kalabiliyoz en kötü bir tüp açık öyle düşün yine deneriz yine olur inşallah🙏

Selam kızlar yazamadım uzun zamandır kusura bakmayın ilk aşılama tutmadığı için biraz rahatsızlandım açıkçası bel ağrılarım işte rahatsız etti zor oldu açıkçası tekrardan başladım ikinci aşılamaya 5 Nisan çatlatma iğnesi ve 7 nisan aşılama oldum bu seferde biraz ağır geçiriyorum boğazım tonsilit oldu kaç gündür yatıyorum nerdeyse yani öyle kızlar anlıcağınız biraz zor dönem oldu benim için hepinizin yorumlarını okudum rabbim gebe olan kardeşlerimize kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🤲🌷💐💖💖💜 bekleyen kardeşlerim içinde benim için de rabbim bize de anne olmayı nasip etsin inşallah en kısa zamanda mübarek Ramazan ayı yüzü suyu hürmetine 🤲🥰💜🤲🥰🥰🌷💐🌷
Amin canım benim insallah bu ay özlem son bulur hepimiz için 🙏🙏

Takip ettim sürecini herşeyin hayırlısı bende çok üzülmüştüm kimyasal diyince ama sağlıksız doğacağına baştan olmasın daha iyi demekki hamile kalabiliyoz en kötü bir tüp açık öyle düşün yine deneriz yine olur inşallah🙏
Aminn, kuzum değişik bişey oldu, dün toprak gibi bir kere yoğun değişik bir kan gelmişti o andan başka gelmedi, bugün somon pembesi leke geldi bu neyin nesi?ped bile takmıyorum düşün

Bidaha mı çektirceksin hani ddim acaba tüplerde tıkanıklık fln mı var acılsın bi temizlesnsin onla cok hamile kalan duydum
Kuzum çekim net değil, raporda sorun yok yazıyor ama gittiğim 2 doktor ve bir prof hsg çekimi iyi değil dedi bir bölgede sıvı sarmal şekilde dönüyor gibi dediler.O yüzden özelde yeniden çektireceğim bakalım.

Kuzum çekim net değil, raporda sorun yok yazıyor ama gittiğim 2 doktor ve bir prof hsg çekimi iyi değil dedi bir bölgede sıvı sarmal şekilde dönüyor gibi dediler.O yüzden özelde yeniden çektireceğim bakalım.
İnşallah kuzum ya temiz cıksın herşeyin hepimiz gebe kalalım artık 🙏🙏🙏

Ben oldum 😢
Belki hamilesindir testi tekrarlasaydın.
Ben şunu anlamıyorum benim regl 6 gün var
Regl oldum 😣
İğne olduysan normal regliden farklı oluyo tarihler değişebiliyo iğne günü hariç 14 15.günde regli olunuyo genelde

Kızlar reglim 1 gün sürdü. Pet bile dolmadı . Sadece afedersiniz lavaboda geldi
Böyle ilk defa oluyor acaba iğne yüzünden mi bu şekilde oldu 🫣 normalde 5 gün sürer reglm 🥲

X