27 GÜN GECİKME NEGATİF DR. İLGİLENMEDİ

muhem

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2022
35
9
27
Kizlar bir buçuk yıldır evliyim korunmuyoruz. Yumurtlama günlerimi felan da değerlendiriyoruz . 27 gün hastalığım gecikti bugün hastaneye gittim kanda idrarda negatif ama belirtiler var böyle bir yaşayıp gebe çıkan oldu mu . Doktor resmen beni başından savdi ne bir ilaç verdi ne bir şey mevsimsel yediklerinden felandir dedi bu kadar gecikme olması normal değil bence ultrason da bakıldı meme de hassasiyet var beyaz akıntı var hasta olacak gibi bazen ağrı saplanıyor bel ağrısı oluyor sonra geçiyor son 10 gündür bu ağrılar da yok kizlar napacam bir akıl verin ... teşekkür ederim şimdiden

Başka bir doktor şansınız yok mu

Bu gittiğim devlet hastanesiydi daha önce de özele gittim folik asit verdi adet olunca gel horman testi yapalım dedi ama o gün bugündür hasta olmuyorum
Söktürücü doğal bişeyler içseniz, mesela kekik çayı diyolar, soğan kürü vs internetten bakın

Söktürücü doğal bişeyler içseniz, mesela kekik çayı diyolar, soğan kürü vs internetten bakın
Soğan kürü de içtim canım kekik de adet sancısı çekiyorum belim çok ağrıyor ama adet göremiyorum bu kadar olmayınca adet her şeye rağmen olmayınca pozitif sandım ama negatif

merhaba ,

bende aynı durumdayım. neler içiyorum ama tüm belirtilere rağmen kanamam gelmiyor bir türlü .
gebelik ihtimali yok tabi bende. hiç bu kadar gecikmezdi düşünmekten çok bunaldım, hormonlarım alt üst sürekli ağlıyorum.
sizin de sanırım aynı durum. ama aktif cinsel hayatınız olduğu için o etkilemiş olabilir.
belki hamilesiniz diyeceğim ama negatif çıktı yazmışsınız.
ada çayını mı denesek birde :) ?

Deneyelim ama bence yine fayda etmiyecek takmaksak belki olur o da olmuyor Allah'ım şifa versin

Deneyelim ama bence yine fayda etmiyecek takmaksak belki olur o da olmuyor Allah'ım şifa versin
Biz taktıkça olamıyoruz. benim tam 20 gün oldu. ilk defa oluyor bu kadarı. allahım hepimize şifa versin inşallah.

Benim bugün 29 gün oldu
23 oldu benim

ilk kez böyle uzun bir gecikme yaşıyorum. kafayı yiyeceğim ya. göğüslerime dokunamıyorum üzerine yatamıyorum.
yürürken bile acıyor. sinirlerim alt üst oldu.

sen nasılsın ?

23 oldu benim

ilk kez böyle uzun bir gecikme yaşıyorum. kafayı yiyeceğim ya. göğüslerime dokunamıyorum üzerine yatamıyorum.
yürürken bile acıyor. sinirlerim alt üst oldu.

sen nasılsın ?
Merhaba son durumunuz nedir acaba

Ağzımı burda bozmicam içimden bolca dolu dolu küfür ettim o doktora ay ne kadar adiler ya ben senin yerinde olsam eğer test yapmadıysan bir evde gebelik testi yap comfort marka alma o yalancı pozitif cıkarıyor :) kaset testler daha iyi o testten bişey çıkmazsa git sağlık ocağına kan ver ve kendine iyi bir doktor bul böyle doktorla biyere varamazsın 3 doktor değiştirdim hiç çekinme araştırmaktan hayırlısı olsun önce sağlık gerisi takdırı illahi

Merhaba,

23. günün sonunda regl oldum evet ama normalden çok farklı ve aşırı derece de az.
hiç olmadı böyle daha önce.
doktora gideceğim.
Olur öyle arada ya. Bir kontrole gidin ama çok da büyütmemek lazım. Ben bir keresinde ikibucuk hafta adet oldum,doktoruma neden dedim, 'olur öyle arada' dedi:))

Olur öyle arada ya. Bir kontrole gidin ama çok da büyütmemek lazım. Ben bir keresinde ikibucuk hafta adet oldum,doktoruma neden dedim, 'olur öyle arada' dedi:))
Evet ya büyütmeyecegim artık. Stres ,sinir kadınlık hormanlarini gerçekten çok etkiliyor.
İnsallah benim doktor da bana olur öyle arada der )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…