27 GÜN GECİKME NEGATİF DR. İLGİLENMEDİ

Amin insallah. 27 gündür gecikmem var pkos olduğunu söyledi doktor ilaç kullandım fayda etmedi
Geçmiş olsun.
Bende 10 yıl önce endometriozis (çikolata kisti) geçirdim.
Hormon tedavisi de bir süre gördüm. Bir daha çok şükür ağrım vs. Hiç olmadı ama tekrarladı mi acaba diye de tedirgin olmuyor değilim.
Adetlerin genelde nasil oluyor ?
Soğan kürünü hiç denedin mi ?
Ben o küre başlamak istiyorum

Geçmiş olsun.
Bende 10 yıl önce endometriozis (çikolata kisti) geçirdim.
Hormon tedavisi de bir süre gördüm. Bir daha çok şükür ağrım vs. Hiç olmadı ama tekrarladı mi acaba diye de tedirgin olmuyor değilim.
Adetlerin genelde nasil oluyor ?
Soğan kürünü hiç denedin mi ?
Ben o küre başlamak istiyorum
Normalde duzenlidir yeni evliyim belki hormonlardan dolayı düzensiz olmuştur hormon testi falan da yaptırmıştır gayet güzel.cikmisti bu hafta doktora gittim pkos başladığını söyledi bende sogan kürune başlayacağım

Normalde duzenlidir yeni evliyim belki hormonlardan dolayı düzensiz olmuştur hormon testi falan da yaptırmıştır gayet güzel.cikmisti bu hafta doktora gittim pkos başladığını söyledi bende sogan kürune başlayacağım
Benim de normalde düzenlidir. İlk defa bu kadar gecikme böyle bir dengesizlik yaşadım.
Bu akşam başlayacaktım geç oldu yarına bıraktım :KK66:
Pkos yeni başlamışsa bitkisel kürlerle de önleyebilirsin diye düşünüyorum.
Allah iyilik versin inşallah.

Benim de normalde düzenlidir. İlk defa bu kadar gecikme böyle bir dengesizlik yaşadım.
Bu akşam başlayacaktım geç oldu yarına bıraktım :KK66:
Pkos yeni başlamışsa bitkisel kürlerle de önleyebilirsin diye düşünüyorum.
Allah iyilik versin inşallah.
Amin inşallah önleyebilirim. Bende yarın sabahtan başlamayı düşünüyorum inşallah biran önce regl olurum. Hakkımızda hayırlısı olsun 🙏

X