25 02 2009 bugun uye olan arkadaslar aramiza hosgeldiniz

G

gunesim07

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gunesim07
hosgeldiniz arkadaslar keyifli paylasimlara.s.a.s.a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
yeni üye oldum siteyi çözmekle meşgulüm :) ama gercekten güzel bi site faydalı tesekkürlerr
:1hug:

• Konu Sahibi gunesim07
Hoşbuldum. Ben daha önce üye olmuştum. Yeni fırsat bulabildim merhaba demek için. Sitede emeği geçen herkese teşekkürler...

• Konu Sahibi gunesim07
Merhabalar...
Bende dün siteyi epeyce inceledim ve üye oldum. Aklımdaki pek çok soru işaretini sizlerle paylaşarak çözüm bulacağıma inanıyorum. Şimdiden teşekkürler...

• Konu Sahibi gunesim07
selamlar. ben uzun zaman önce üye olmuştum ama bakmaya fırsat bulamamıştım pek. şimdi aranızdayım. 31 yaşındayım ve bir kızım var. burada paylaşmaktan hoşlanacağımı düşünüyorum. herkese selamlar olsun.

• Konu Sahibi gunesim07
aramıza hoşgeldiniz güzel paylaşımlar

• Konu Sahibi gunesim07
KK ailesine bugün katılan bütün arkadaşlar,
aramıza hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...
sevgiler...

Merhaba arkadaşlar. adım elif. bir süredir takip ettiğim sitenizde artık aranızdayım. herkes için faydalı olur inşallah. çalışıyorum 3 yıllık evliyim ve henüz bir bebeğimiz yok birtane kaybettik ama inşallah bundan sonrakini rabbim hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü olarak verir bizle beraber bu yolda emek veren herkese. şimdilik bu kadar. bildiklerimi paylaşmak ve bildiklerinizi öğrenmek dileğiyle canlar.

hoşgeldiniz hepiniza.s.
burda herkes yardımcı olur bilemediklerinizi sorduğunuz zaman mutlaka birileri cevap verir
en güzel paylaşımlar kk da yaşanır:nazar::enbuyukkk:

Merhaba , bana da bu siteyi kızım öğretti.Hemen üye oldum.
54 yaşındayım,evliyim,insanların durmadan kendilerini geliştirmesi gerektiğine inanıyorum.İnşallah bu siteden de faydalanabilirim.

Hepinize selamlar..

Ben mine aranıza yeni katıldım arkadaslar

Hepinize Saglıklı Neşeli Günler...

öncelikle tüm kulüp üyelerine selamlar. nasılsınız arkadaşlar.ben güne biraz durgun başladım ama umarım siz de öyle değilsinizdir şuan...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

BENDE YENİ ÜYEYİM BAYADIR TAKİP EDİYORUM SİZLERİ ÇOK FAYDALI BİR SİTE ARADIĞIM HER SORUNUN CEVABINI BULABİLİYORUM HERKESİN ELİNE SAĞLIK BEN 16 AYLIK EVLİYİM ÇOCUĞUMUZ YOK AMA İNŞALLAH OLACAK BURSADA YAŞIYORUM VE ÇALIŞIYORUM ÇOCUĞUMUN OLMASINI ÇOK İSTİYORUM TEZ ZAMANDA İNŞALLAH ALLAHIN İZNİYLE OLSUN :teytey:

Merhaba arkadaşlar bende aranıza az önce katıldım herkeze selamlar
5 yıllık evliyim ve 3,5 yıldır bebişim olmyuor 2 tane biokimyasal gebelik yaşadım
bu sitede merkez adı verebiliyormuyuzz???

herkese merhaba bende yeni üye oldum çok yararlı bilgiler yazılı bu sitede insanlar birbirleriyle paylaştıkça deneyimlerini tecrübelerini kendini dahada rahatlamış hissediyor herkes burada bu sitede kendine göre bişeyler bulabilir emeği geçen herkese teşekkürler...

merhabalar arnıza yeni katıldım 10 dk oluyo daha.

yeni gelen arkadaşr hepiniz hoşgeldinizza.s.iyipaylaşımlar

X