25 01 2009 bugun uye olan arkadaslar hosgeldiniz

G

gunesim07

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gunesim07
bugun uye olan hanimlar herkese merhaba hosgeldiniz guzel paylasimlara.s.a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
günaydınlar hoşgeldiniza.s.

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba bende cok yeni ve acemiyim bi merabayı bile anca yapabildim :)

• Konu Sahibi gunesim07
günaydınnnn herkeseeee :):) bende bugun uye oldum acemiyimm :)

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaşlar bu gün üye olanlar hepiniz hoş geldiniz

• Konu Sahibi gunesim07
meraba arkadaşlar.ben aslında cuma günü üye oldum ama hiç girecek zaman yoktu maalesef...ben şerife bu arada

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba aranıza yeni katıldım. İsmim gizem izmirden katılıyorum herkese selamlar ...

• Konu Sahibi gunesim07
Merhabalar ben hazal buraya yeni üye oldum gerçetende çok güzel ve faydalı bi site...Çoğu şey okuyarak öğrenilmez tecrübe yaşayarak kazanılan bişeydir...dolayısıyle yaşadıklarnızı burda paylaşarak örnek bir davranış sergilediğiniz için teşekkür ederim....Ayrıca çoğu insan olumsuzlukları yanlızca kendisi yaşadığını düşünür ve depresyona girer bunlardan bi örnekte benim tabiki...burda benimle aynı kaderi yaşayan insanların sorunlarını okurken dualarımı hepimiz için yapıyorum...Allah anne olmak isteyen herkese dünyanın en güzel duygusunu tattırsın inşallah....Sevgi ve Saygılarımla.....

• Konu Sahibi gunesim07
Ben Pelsin yeni üye oldum,Almanyada kaliyorum, 3 kizim var, 1. kizim 3 yasinda 2. bebeklerim ikiz ve 2,5 ayliklar. Burda sevgili annelerle bilgilerimizi paylasacagimiza inaniyorum a.sa.sa.s

merhaba bende cok yeni ve acemiyim bi merabayı bile anca yapabildim :)

selam ben songül.))))))))))))

günaydınnnn herkeseeee :):) bende bugun uye oldum acemiyimm :)

arkadaşlar bu gün üye olanlar hepiniz hoş geldiniz

merhaba aranıza yeni katıldım. İsmim gizem izmirden katılıyorum herkese selamlar ...

hoş geldiniz güzel paylaşımlar dilerim kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım. adım özlem istanbuldan katılıyorum.herkese sevgiler ..

• Konu Sahibi gunesim07
hepinize merhaba bende aranıza yeni katıldım ve anne olmak isteyenler arasındayım hepinize bol şanslar.

• Konu Sahibi gunesim07
selam arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza

• Konu Sahibi gunesim07
slm kizlar bende 5 günden beri burdayim ama ancak firsat buldum
eminim paylasacagimiz cok seyler olacak arkadas olmak isteyen herkese acigim a.s.

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaşlar uzun süredir üyeliğim var ama ilk defa yazıyorummm...
herkese merhaba!!!

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba... bende dün üye oldum ve ilk kez yazıyorum. siteye aşık oldumm diyebilirim aradıgım her bilgi mevcut nerdeyse.. uzun zamandır takip ediyorum üye olmak şimdiye nasip oldu :) tekrardann merhaba arkadaşlarr...

• Konu Sahibi gunesim07
merhaba canimmmmmm
sorma bende 2007yilinin sonunda üye oldum uzun bir süre girememisdim bilgisayarim olmadigi icin taaaaki gecen aya kadar simdi iyice bagimliyim bu siteye cikasim gelmiyo hic :)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…