Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Yahu siz millet olarak sectiniz de biz secmeyenler neyiz pardon? Iste sizin sectiginiz adamla ayni dili konusuyorsun Bana oy verenler millet vermeyenler degil Ayrica nerde on milyonlarca fark? Yuzde elliyi kac oy farkla aştı ki?
2023e cok var daha kim öle kim kala..
Boburlenme padisahim senden buyuk Allah var demisler..
Ayrica secime hile karistigini burda herkes biliyor allah bilir adip bir secimde yuzde kacta kalirdi

Bosver bu tipleri arkadasim yalniz su fotolara biraz barzani biraz haram tapeleri biraz reza zarrap biraz fetulah gulen ekleselerdi iyiydi.... bir de reislerinin kumesteki zavalli hayvani semsiyeyle iteledigi görüntüler var tabi... bunlarin afis ve sloganlarinin hitlerin afis ve sloganlariyla ne kadar paralel oldugunu biliyor muydun?

Ne uyuyabildim ne şu an birşey yapabiliyorum saat 12 olsa artık gerçi onda da çok açık açık birşey diyemeyecek sanki çok ciddi bir tehdit olduğuna inaniyorum artık çok korkunç bir ülke haline geldik artık hiçbir şey normal değil

Kızlar balkon konuşmasını nasıl buldunuz?
Erdoğan öncekilerde olduğu gibi kalabalık çıkmadı balkona.Seçmenin AKP yönetiminden çok kendisine oy verdiğini anladı bence.Sadece eşi ile çıktı.Milletimizin partimize verdiği mesajı aldık.Yeni dönemde eksiklerimizi gidererek daha fazla çalışacağız dedi.

yukarıdaki oy sayılarını görüyorsunuz.
Akparti Chp'nin tam 2 katı oy alıyor her seçimde.

Hile, çalıntı iddiaları havada kalıyor yani.

Akparti'den önce de Chp'nin oyları her zaman %20-25 bandındaydı. Kalan oylar anap mhp rp arasında dağılıyordu.
Akparti merkez sağ oldu ve oyları tek çatı altında toplamayı başardı.

Hadi 50-100 oy, abartalım 1 milyon oy çalınsın ya da mükerrer oy diyelim.

10 milyon oy çalınabileceğine inanmak çok çocukça.

Chpciler, akpciler, yada tayyipciler....
Neden taraf oluyorsunuz, sonuçta ülkemiz için, millet için hayırlısı olan olsun. 2 düşman gibi atıp tutmayı bırakın. Sanki galatasaray fenerbahçe maçı gibi galibiyet kutluyorsunuz.
Vatan ve millet bütündür.
Oyüzden birlik ve beraberlik içinde olalım.
Hepimizin arzusu budur. Kim başta olursa olsun, sonuç degismesi temennimiz değildir.

"Fıtrat değişir sanma, o mal yine aynı maldır"
A harfini karaladığınız için sağolun, hiç mal yazdığını anlamadık. Bence haddinizi bilerek sevinin. Size insanlara mal deme hakkını kim veriyor? Hamilesiniz üzmeyim, daha fazlasını yazmayacağım. Kibledim.

Yok yok endişelenmeyin kimse tehdit altında değil sadece hazır değiller bu açıklama için

Akşam herkesin silahlanması helikopterlerin havalanması bu yüzden olabilir mi acaba gerçekse. De yakışanı yapıyorlar
Şimdi düşünmemiz gereken şeyler eğitim sistemimiz. Bitmek üzere olan yerli üretimimiz tarımımız. Yükselen vergilerle bu maaşlarla nasıl geçineceğimiz yetirebilecek miyiz çocuklarımıza nasıl güzel bir gelecek sunabileceğiz. Malumunuz yurt dışında özel okullara gönderemiyoruz biz evlatlarımızı. Mesele kimin kazandığı değil bu millet ne yapacak onu bilmiyorum sonunu göremiyorum. Bundan sonra da bu düzenden şikayet edene hiç bir şey demeyeceğiz müstehaktır arkadaş! Her gün kocasından dayak yiyip kocamdır diyen kadın gibi olduk daha da bişey söylemiyorum seçim konusunda

Evet ilgisi var,şurada sizlerin yaptığı lafları bizler asla ve asla yapmadık..
Öldünüz dirildiniz hükümet için,sizler mennunsunuz da bizler değiliz...

Bence böyle olması iyi oldu daha çok dikkat eder ak parti teşkilatları artık küstürdugu kesimlerle de barışır insallah...
Balkon konuşmasını dinleyemedim ama
Bakarım netten..

Ne ararsin Tanri ile aramda
Sen kimsin ki orucumu sorarsin?
Hakikaten gözün yoksa haramda
Basi açiga neden türban sorarsin?

Raki, sarap içiyorsam sana ne
Yoksa sana bir zarari, içerim
Ikimiz de gelsek kildan köprüye
Ben dürüstsem sarhosken de geçerim
.....
Neyzen teyfik

Siirin devamini banlanmamak icin yazmiyorum ama bu siiri burada milletin yasam tarzini agzina dolamis herkese armagan ediyorum acıp internetten kalanini okusunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…