Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Saat olmuş 01.00
Gitme zamanı malum yarın iş var, ha tabi bir de mesai! Neyse en azından şükredeceğim bir işim var varsın 2 kişilik iş yapayım, zorla mesaiye bırakılayım. Önemli değil bunlar:)

Neyse arkadaşlar sohbet ettiklerime teşekkür ediyorum. Sonuçara için muhalif arkadaşlarıma ve kendime geçmiş olsun diyor, akp taraftarlarına tebriklerimi sonuyorum:)

Ülkemizin daha aydınlık geleceklere ulaşması için duacıyım. Allah bu ülkeye zeval vermesin.
Doğru her zaman ortaya çıkacaktır, tabi yanlışta varsa er geç ortaya çıkacaktır.
İyi geceler diliyorum...

Sana göre akıllı bana göre değil
Twitter hesabımı çalmak isteyen olmuş Gebze taraflarından aman Tanrım gece gece uğraştırıyorlar şimdi beni.
Birazdan döneceğim :)
Sen onun aklını ölçebilecek vasıfta değilsin
Dönmesende olur .
Banane senin hesabından

METANOL söylemeden geçemeyeceğim, baştan beri yazmasan da okuyanlar da ismin aşağıda yazıyordu, pro olup kendini gizlesene
Çoğunu okudum bı kismini sonradan okudum bayramda çok yoğundum pek giremedim aslında gizlenme ihtiyacı duymuyorumseviyeli şekilde konuştuğum herkese selam sonuçlar hayırlı olsun

Neyse ben yatıyorum hanımlar hayırlı geceler :) tekrardan hayırlı olsun :)

Ne demişti Erbakan hocam: "Haksız bir davada zirve olmaktansa, haklı bir davada zerre olmayı tercih ederim!"

Vesselammm :)))

bu yazdiklarindan dolayi seninle gurur duyuyorum ..
ama bunu goremiyorlar ,anlamiyorlar sadece verip veristiriyorlar ...

bisürü haklarimiz var alkislayacak durumdayiz
onlar boşa konusuyor
ama milletimiz yine beraber yürüyor yolumuzda
Allah razı olsun

Orjinali zaten arapça,ben diyorum ki ezan arapça okunsaydı bunu bilmeyen nasıl anlayacaktı anlam olrak diyorum..

Ben de ezanın Arapça kalması taraftarıyım abla, konusu gelmişken söylemek istedim. Toplayıcı-çağıran bir ikaz olduğu ve birleştirme vurgusu olduğu için dünyanın her yerinde, ezan, hiçbir değişime uğramadan Arapça okunmalı. Anlamı, tüm camiilere asılırdı Türkçe.

Kötü bi niyetle yapıldığını düşünmüyorum, maksat yine anlaşılır olması ve ülkemize uyarlama-kolaylaştırmadır ama olduğu gibi kalması daha üst bir mantıkta geliyor bana.

Etrafa bakarsanız görürsünüz..
Sabit bir yere bakmaktan vazgeçin.

Üslubunuz hiç hoş değil. Asabiyetiniz yazınızdan belli. Allah'a şükür beynimi kullanıyor ve etrafıma bakıyorum. Benim maruz kaldığım şeyleri ben biliyorum alevi olduğum için kamu kurumunda ne yaşadığımı ben bilirim. Şuan hakkıma girdiniz bu cümlelerinizle, ve hakkımı yiyenlere bir gramını bile helal etmiyorum. Haram olsun ayrım yapana da buna göz yumana da...

Sen onun aklını ölçebilecek vasıfta değilsin
Dönmesende olur .
Banane senin hesabından
Susturdum gibi düşüncelere kapılmayasın diye :))
Malum reisçilerin mahalle ağızlarına pek bir rastlıyorum, kendime gelemiyorum sonra.
Aklımı ölçsün diye bir şey demedim ki arkadaşım ne alaka?
Öyle bir vasıfta olmadığımı da sen söyleyemezsin, hayırdır? Reisi destekleyince diktatörlük mü bulaştı sana da :)
Yorma kendini.

Yok sizde beni hâlâ anlayamamışsınız YSK seçim yasağını kendi kaldırdı yayına izin verdi, herkes aynı kaynaktan haber alıyor, YSK itirazları değerlendirdiği için tartışmalı sandıklar olduğu için yavaş yavaş resmiyete dökmek zorunda ama haber ajansları direk yayınlar çünkü böyle bi sorumluluğu yok ve zaten sonuçlar YSK açıklamasıyla değişemez çünkü kaynak aynı kaynak. Bu sabah İnce açıklama yaparken seçim devam ediyordu. Seçim esnasında yaptığı "biz kesin kazanacağız" açıklamasından bahsediyorum bin kere bahsetmiycem. Bu tepkiyi İnce ye de gösterin madem. Ayrıca zaten sandıkların yüzde 20 si açıldığında Erdoğan yüzde 59 la başladı, düşse bile yüzde 50 altına inmeyeceği açıktı sandıkların yarısı açıldıktan sonrada halk sokağa döküldü gayet normal şekilde. Adam diktatörlük yapmıyor darbe yapmıyor seçim yapıyor kazanıyor, bu sonuca tahammül edemeyip diktatör demek çok daha büyük bir saygısızlık. YSK sonucu açıklamadan hiç bir parti açıklama yapamaz diye bi kanun olmadığına ve sonuç belli olduğuna göre istediği açıklamayı yapar. Neyse siz diktatörün ayağının kaymasını ummaya devam edin

Kendi düşünceleri din üzerinden olduğu için..

Ben ne kadar insancıl olmaya çalışsam da bazıları buna köstek oluyor.
Bir önceki yorumda cevap verdiğim şahıs sinirlerimi bozdu. Daha fazla sinir katsayımın artmaması için gidiyorum.
Allah ıslah etsin diyeceğim ama o da geçmiş çoktan ıslahlık bir durumu kalmamış Atatürk düşmanlarının.

Şişt sen yorma kendini gecmiş olsun bu arada iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…